Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
На Покровському напрямку російські підрозділи тактику не змінюють. Накопичують більше піхоти і посилають її вперед. Часто зі спорядження у піхотинців лише автомат.
Про це в ефірі Армія TV розповів офіцер розвідки 5-го окремого загону Центру спеціального призначення «Омега» НГУ.
За його словами, техніки взагалі не видно. Навіть мотоциклів, яких ще нещодавно було багато. Тривають штурми маленькими піхотними групами. Для штурмів ворог користується телефонами зі встановленим на них спеціальним туристичним додатком.
«Ворог користується телефонами з „Альпінквестом“. Їм просто ставлять точку на мапі, куди потрібно дійти, і ворог туди йде. Дуже часто, що у них, як ви знову кажете, немає ніякого спорядження, може бути тільки один автомат, 2-3 магазини. А може взагалі без магазинів — що піднімеш собі по дорозі», — розповів офіцер розвідки загону «Омега».
І це не перебільшення, зауважив «Мажор». Нещодавно Сили оборони проводили зачистку і знайшли штурмовиків у яких з собою «не було нічого».
«Вони просто забігли в підвал, і чекали, що якась логістика до них дістанеться. Але, як правило, такої логістики не здійснюється. Він в формі, в нього є якийсь автомат і все. Ні каски, ні бронежилета, нічого з собою немає», — констатував «Мажор».
Як повідомляла АрміяInform, бійці 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади продовжують нищити військовий потенціал російських загарбників на Купʼянському напрямку.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
@armyinformcomua
Оператори 1-го мотопіхотного батальйону 58-ї мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського показали підбірку самогубство російських штурмовиків, які не схотіли чекати на приліт наших дронів.
Оператори 429-го полку «Ахіллес» Сил безпілотних систем за час виконання бойових завдань на Купʼянському напрямку уразили понад 1800 одиниць особового складу противника, з яких понад 1000 — ліквідовано.
Бійці батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали підбірку уражень ворожої піхоти, яка намагалася ховатися у кущах та руїнах.
Прикордонники спільно зі співробітниками Нацполіції викрили двох чоловіків — 35-річного жителя Одеси та 53-річного жителя Вінниці, які налагодили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних осіб поза пунктами пропуску.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя відбили потужну атаку ворога із застосуванням важкої техніки.
У кримінальному провадженні щодо незаконного заволодіння земельною ділянкою військовослужбовця ЗСУ у Вінниці повідомлено про підозру трьом особам: двом цивільним та державному реєстратору.
від 20500 до 50500 грн
Стрий
Військова частина А2847
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…