ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Денис Шмигаль зустрівся з начальником Штабу оборони Великої Британії та головним маршалом авіації

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Серпня 2025, 14:28
Ентоні Радакін, Денис Шмигаль та Річард Найтан.

Міністр оборони України провів зустріч з начальником штабу оборони Великої Британії адміралом Ентоні Радакіном та головним маршалом авіації сером Річардом Найтаном.

Про це йдеться у повідомленні в Телеграм-каналі міністра.

«Подякував за підтримку Великої Британії під час повномасштабної війни. Цінуємо готовність розвивати нашу співпрацю», — йдеться в дописі.

На зустрічі обговорювали нагальні потреби Сил оборони України. Денис Шмигаль наголосив на важливості нарощувати виробництво дронів основних типів спільно з партнерами. Обговорили промислову кооперацію у межах ініціативи Build with Ukraine.

Також під час переговорів торкнулися питання міжнародних зусиль зі створення дієвих гарантій безпеки. Коаліція охочих продовжує роботу, щоб забезпечити умови для тривалого і справедливого миру.

«Обговорили підготовку наступного засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн», що відбудеться в Лондоні у вересні. Щиро дякую Великій Британії за лідерство та непохитну підтримку України», — сказав Денис Шмигаль.

Як повідомляла АрміяInform, Денис Шмигаль відвідав разом з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере одне з вітчизняних оборонних підприємств, яке спеціалізується на виробництві безпілотних систем.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На Донеччини спалили ворожі РСЗВ, бронемашину та наземний дрон

На Донеччини спалили ворожі РСЗВ, бронемашину та наземний дрон

Прикордонники підрозділу «Фенікс» на Торецькому напрямку знищили ворожий БТР-70, РЗСВ «Тип-63», наземний роботизований комплекс та гармату.

Обікрав військовослужбовця — у Дніпрі засуджено місцевого жителя

Обікрав військовослужбовця — у Дніпрі засуджено місцевого жителя

Прокурори довели вину 40-річного місцевого мешканця у вчиненні крадіжки, незаконному заволодінні документами та несанкціонованому втручанні в роботу інформаційних систем (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 361 КК України).

Вдале полювання під Сіверськом — пілоти-десантники знищили пів десятка російських штурмовиків

Вдале полювання під Сіверськом — пілоти-десантники знищили пів десятка російських штурмовиків

Дронарі батальйону Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ завдали ударів по ворожій піхоті, що намагалася прорватися до наших позицій.

Такий «Дід Мороз» нам не потрібен — російського штурмовика уразили під ялинкою

Такий «Дід Мороз» нам не потрібен — російського штурмовика уразили під ялинкою

Пілоти батальйону Signum 53-ї ОМБр імені князя Володимира Мономаха перетворили на Лиманському напрямку густий ліс на арену, де гинуть окупанти.

Десантники розгромили броньовану колону рф на Покровському напрямку

Десантники розгромили броньовану колону рф на Покровському напрямку

Під прикриттям туману російські війська спробували атакувати позиції 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади, застосувавши до 10 одиниць броньованої техніки та декілька десятків своїх піхотинців.

Президент України та Король Нідерландів обговорили продовження оборонної допомоги

Президент України та Король Нідерландів обговорили продовження оборонної допомоги

Його Величність Король Нідерландів Віллем-Александр прийняв Президента України Володимира Зеленського на аудієнції в палаці Гейс-тен-Бос у Гаазі. Вони говорили про продовження оборонної допомоги Україні.

ВАКАНСІЇ

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Технік-водій (відділення зв’язку та інформаційних систем)

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Бойовий медик взводу

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Номер обслуги ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---