Дослідник і популяризатор козаччини став тим, хто повернув українському народові пам’ять про його героїчне минуле і перетворив історію на національну…
У ніч на 13 серпня противник намагався закріпитися на рубежах поблизу Покровська та Добропілля, але українські десантники завдають ефективного вогневого ураження.
Про це розповів командир парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади Олексій.
«Ніч минула нормально. Противник намагається здійснити спроби закріпитися на рубежах поблизу населених пунктів Покровськ та Добропілля. Відповідно, з різних боків намагається накопичитися та просунутися. Ми відпрацьовуємо їхні позиції та завдаємо вогневого ураження, ворог зазнає втрат», — зазначив він.
Він пояснив, що росіяни намагаються оточити міста та перекрити логістичні шляхи, плануючи створення «котлів», проте не орієнтуються на місцевості й зазнають втрат від блокувань та вогневого ураження українських підрозділів.
«Противник діє тактикою малих груп, намагаючись просунутися між бойовими порядками. Іноді їм вдається досягти невеликих успіхів, але ми застосовуємо резерви, ставимо додаткові рубежі та блокування, щоб не допустити прориву та оточення наших підрозділів», — додав Олексій.
Він зазначив, що ворог не використовує великі механізовані колони, а покладається на піхоту, часто висилаючи своїх військових на «м’ясо». Натомість ЗСУ застосовують резерви та досвідчених командирів для стабілізації ситуації та утримання рубежів оборони.
Як повідомляла АрміяInform, на Південному напрямку пілоти ударних безпілотників Державної прикордонної служби України продовжують завдавати точних ударів по позиціях та техніці противника.
@armyinformcomua
Від початку цієї доби відбулося 93 бойових зіткнення. Сили оборони вживають заходів для недопущення просування противника вглиб української території.
6 листопада близько 13:50, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти атакували безпілотником цивільний транспортний засіб в Середино-Будській громаді Шосткинського району.
33-тя окрема механізована бригада оприлюднила кадри роботи свого гусеничного наземного роботизованого комплексу (НРК) «Терміт», який у жовтні здійснив 16 успішних рейсів із доставлення боєприпасів та спорядження на позиції.
У Сухопутних військах Збройних Сил України триває розгортання офіційної системи обліку військовослужбовців «Імпульс». На другому етапі система впроваджується в армійських корпусах.
До суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника державного підприємства та колишнього директора одного з департаментів МОУ, які поставили бойовим підрозділам ЗСУ браковані великокаліберні кулемети.
У Куп’янську продовжуються спроби ворога атакувати. Незважаючи на те, що росіян змогли відкинути на деяких відтинках, ситуація залишається непростою.
від 20100 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
Дослідник і популяризатор козаччини став тим, хто повернув українському народові пам’ять про його героїчне минуле і перетворив історію на національну…