ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах оборони розповіли, що відіграє ключову роль у літніх боях

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Серпня 2025, 12:51

Російські війська на Південно-слобожанському напрямку змінили тактику, переходячи від масованих атак важкою технікою до дій невеликих мобільних груп.

Про це повідомив начальник пресслужби бригади «Форпост» підполковник Роман Коссе.

«Якщо восени та взимку ми фіксували більше штурмів із залученням БМП, БТРів та навіть танків, то зараз вони намагаються діяти малими піхотними групами — на багі, мотоциклах, квадроциклах або пішки. Їхня мета — якнайближче підійти до наших позицій непомітно», — зазначив Роман Коссе.

За його словами, противник активно використовує зелені насадження, кущі, дерева, ліси та лісосмуги, аби уникнути виявлення українськими дронами.

«Вони намагаються заходити вглиб нашої оборони через непомітні маршрути, іноді навіть пробуючи оточити населені пункти з флангів», — додав він.

Підполковник наголосив, що росіяни широко застосовують розвідувальні безпілотники, зокрема типу «Суперкам», щоб збирати інформацію про українські позиції, а також FPV-дрони для ударів по техніці та логістичних шляхах.

«Дрони стали основним інструментом ворога. Вони намагаються вразити техніку, знайти наші позиції та навіть перерізати постачання», — сказав Роман Коссе.

Окремо він зазначив, що місцевість відіграє ключову роль у літніх боях.

«Поки є зелене листя, ворог намагається максимально використовувати його для маскування. Ми активно збиваємо ворожі дрони, але противник постійно шукає нові способи просочитися в наш тил», — підсумував представник бригади.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку росіяни безперестанку атакують бойові порядки 155-ї бригади. До атак додаються традиційні обстріли мінометами, артилерією і FPV-дронами.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Військовий спортсмен Ярослав Ткач здобув «срібло» Кубку Європи зі скелелазіння

Військовий спортсмен Ярослав Ткач здобув «срібло» Кубку Європи зі скелелазіння

Спортсмен Збройних Сил України Ярослав Ткач здобув срібну медаль етапу Кубку Європи зі скелелазіння

Росія вдарила по багатоповерхівці в Сумах

Росія вдарила по багатоповерхівці в Сумах

26 жовтня ударний безпілотник атакував житловий сектор міста Суми й влучив у покрівлю дев’ятиповерхового будинку.

На Слов’янському напрямку ворог намагався прорватися п’ять разів — Генштаб ЗСУ

На Слов’янському напрямку ворог намагався прорватися п’ять разів — Генштаб ЗСУ

Від початку доби зафіксовано 71 бойове зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

У Херсоні окупанти поранили літню жінку

У Херсоні окупанти поранили літню жінку

В обід 26 жовтня російські загарбники вдарили по Дніпровському району Херсона і поранили жінку.

Мінус пів сотні росіян і бронетехніка: наші бійці відбили масований штурм на Донеччині

Мінус пів сотні росіян і бронетехніка: наші бійці відбили масований штурм на Донеччині

Пілоти-прикордонники підрозділу «Фенікс» у тісній співпраці з суміжними підрозділами успішно відбили масований російський штурм в районі Володимирівки на Донеччині, захистивши позиції Сил оборони від небезпеки та вчергове зірвавши плани ворога.

У Криму «Примари» вдарили по російському десантному катеру

У Криму «Примари» вдарили по російському десантному катеру

У Криму бійці спецпідрозділу Головного управління розвідки МОУ «Примари» уразили три радіолокаційні станції й десантний катер росіян.

ВАКАНСІЇ

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Оператор дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Фельдшер

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

Начальник групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

--- ---