Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
Від початку доби відбулося 121 бойове зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.
Оперативну інформацію станом на 16:00 30 липня оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ.
Від обстрілів з території російської федерації потерпіли прикордонні населені пункти, зокрема: Біла Береза, Вовківка, Ходине, Гудове, Попівка, Олександрівка, Середина-Буда, Бобилівка, Гірки, Степок, Тур’я Сумської області.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські оборонці відбили 11 атак росіян, ще чотири боєзіткнення тривають досі. Противник від початку доби завдав чотири авіаційні удари, скинув 12 керованих авіаційних бомб та здійснив 170 артилерійських обстрілів, зокрема десять — із реактивних систем залпового вогню.
Українські воїни сьогодні зупинили п’ять атак ворога в районі населених пунктів Вовчанськ, Красне Перше та Кам’янка на Південно-Слобожанському напрямку.
На Куп’янському напрямку агресор чотири рази здійснював штурмові дії в районах населених пунктів Кіндрашівка, Загризове та в напрямку Куп’янська.
На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала десять разів поблизу населених пунктів Новий Мир, Рідкодуб, Ямполівка — в бік Шандриголового, Ольгівки, Ямполя.
На Сіверському напрямку Сили оборони відбили дві атаки. Загарбницькі підрозділи намагалися просунутись поблизу Серебрянки та Федорівки.
На Краматорському напрямку сьогодні окупанти здійснили п’ять спроб просунутися вперед у районах Часового Яру, Міньківки, Новомаркового та в напрямку Бондарного. Одне боєзіткнення триває.
На Торецькому напрямку, в районах населених пунктів Торецьк, Олександро-Шультине, Щербинівка та Олександро-Калинове, наші воїни зупинили десять наступальних дій ворога, ще одне боєзіткнення триває.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 30 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів: Попів Яр, Федорівка, Новоекономічне, Промінь, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Горіхове, Покровськ, Родинське, Червоний Лиман, Новоукраїнка, Дачне. Сили оборони стримують натиск противника та зупинили вже 25 атак.
Сьогодні на Новопавлівському напрямку ворог 16 разів атакував у районах населених пунктів: Толстой, Мирне, Макіївка, Воскресенка, Новопіль, а також в напрямку Комишувахи та Темирівки. Чотири бойові зіткнення тривають.
На Гуляйпільському напрямку противник один раз намагався просунутись вперед поблизу населеного пункту Малинівка. Крім того, ворог завдав авіаційного удару по населеному пункту Білогір’я.
Один раз атакував агресор на Оріхівському напрямку — окупанти намагались просунутися в районі населеного пункту Плавні.
На Придніпровському напрямку ворог провів три атаки — успіху не мав.
«На інших напрямках фронту ситуація суттєвих змін не зазнала. Підтримуйте українське військо! Переможемо! Слава Україні!» — сказано в повідомленні Генштабу ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони зупинили 63 російські штурми на Покровському напрямку.
@armyinformcomua
Генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенант Ремігіюс Балтренас заявив, що наразі Україна має одні з найдосвідченіших Збройних сил у світі, а також вибудувала цілісну та ефективну систему протидії безпілотникам.
На Вовчанському напрямку підрозділи бригади «Форпост» активно застосовують FPV-дрони та вражають безпілотниками російську техніку, живу силу окупантів, а також їхні розвідувальні й ударні дрони.
Громадянин Казахстану Нурсултан, який воював у складі російської армії, здався в полон бійцям 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила після того, як його покинуло власне командування.
Пілоти прикордонного підрозділу підрозділ «Фенікс» демонструють стабільно високі результати бойової роботи на Добропільському напрямку.
СБУ знищила російський МіГ-31 у Криму. Цієї ночі далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» відпрацювали по елементах російської ППО на військовому аеродромі Бельбек — вдалося знищити російської техніки на сотні мільйонів доларів.
У Брюсселі Президент Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Бельгії Бартом де Вевером і обговорив з ним використання заморожених російських активів на користь України.
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
від 25000 до 40000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 20000 до 120000 грн
Київ
118 окрема механізована бригада
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…