ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Намагаються створити плацдарм» — росіяни не припиняють атакувати, аби вийти за адмінмежі Донеччини

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Липня 2025, 10:28
Одним дроном уразили одразу трьох окупантів. Скрін з відео

На Новопавлівському напрямку, в зоні відповідальності підрозділів 23-ї бригади, ворог не припиняє штурмувати позиції Сил оборони. Мета — утворити плацдарм для того, аби зайти в Дніпропетровську область.

Про в ефірі Армія TV розповів Дмитро Сухина, командир танкової роти танкового батальйону 23-ї окремої механізованої бригади.

За його словами, відтинок за який відповідає підрозділ, на стику трьох областей: Донецької, Запорізької та Дніпропетровської. Він зараз під серйозним тиском противника. Ворог штурмує малими групами по 4-6 осіб, намагається зайти в населений пункт Комишуваха. Однак штурмовиків ефективно ліквідовують.

«Намагається створити такий плацдарм перед заходом у Дніпропетровську область. Козаки нашої бригади їх дуже ефективно знищують, але у ворога людей, я так розумію, незліченна кількість, він продовжує поповнювати свої людські ресурси. Своїх намірів зайти в Комишуваху і продовжити наступ на Дніпропетровщину він не залишає», — розповів командир танкової роти 23 ОМБр.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку певні зміни в тактиці росіян. Вони штурмують надто малими групами, розміром до відділення. Штурмують хаотично, шукають слабкі місця, пробують смугу «на прорив».

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Колумбійські найманці рф мають наказ вбивати цивільних, навіть жінок і дітей — перехоплення ГУР

Колумбійські найманці рф мають наказ вбивати цивільних, навіть жінок і дітей — перехоплення ГУР

Колумбійським найманцям, завербованим рф на війну проти України, наказано вбивати мирних мешканців.

Загрожує довічне: СБУ скерувала до суду обвинувальний акт проти медіасоратника Медведчука

Загрожує довічне: СБУ скерувала до суду обвинувальний акт проти медіасоратника Медведчука

До суду скеровано обвинувальний акт проти так званого «політексперта» Кирила Молчанова з пропагандистського пулу поплічника кремлівського режиму Віктора Медведчука.

Торське зачистили від русні, відбили штурм біля Часового Яру, окупанти полюють на фермерів: стрім

Торське зачистили від русні, відбили штурм біля Часового Яру, окупанти полюють на фермерів: стрім

Торське звільнили від росіян. Штурмові групи очистили село на Лиманському напрямку, поблизу Серебрянського лісництва. Під час операції бійці 425 штурмового полку «Скеля» ліквідували близько сотні окупантів, а частину взяли в полон. За словами самих полонених, вони сиділи по підвалах без води та їжі. Тепер у Торському майорить український прапор.

Безпаперова стройова: система «Імпульс» відчутно скоротить «журналістику»

Безпаперова стройова: система «Імпульс» відчутно скоротить «журналістику»

У Збройних Силах України розгортають «Імпульс». Це цифрова система обліку військовослужбовців. І фундамент для майбутньої цифрової екосистеми оборонного сектору.

«Жирна здобич»: бійці ГУР знищили дві ворожі РЛС «Нєбо» та ЗРК «Бук»

«Жирна здобич»: бійці ГУР знищили дві ворожі РЛС «Нєбо» та ЗРК «Бук»

Бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України знищили дві радіолокаційні станції «Нєбо» та зенітно-ракетний комплекс «Бук» російських окупаційних сил.

Покровський та Олександрівський — у Генштабі ЗСУ назвали найгарячіші напрямки

Покровський та Олександрівський — у Генштабі ЗСУ назвали найгарячіші напрямки

Від початку доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося вже 82 бойові зіткнення. Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському та Олександрівському напрямках.

ВАКАНСІЇ

Медична сестра, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Кулеметник (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Санітарний інструктор

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Уповноважена особа з закупівель

від 21000 до 51000 грн

Полтава, Полтавська область

Стрілець-помічник гранатометника

від 20000 до 125000 грн

Нікополь, Дніпропетровська область

Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---