ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Танки, КАБи, мотоцикли: на Сіверському напрямку ворог кидає в бій усе, що має

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Липня 2025, 20:33

Окрім використання звичної тактики малих груп та мотоциклів, окупанти у спробах пробити оборону вимушені повертатися до застосування броньованої техніки.

Про це в ефірі Армії TV розповів майор Володимир Голягін, начальник відділення комунікацій 81 окремої аеромобільної Слобожанської бригади.

Ситуація на Сіверському напрямку доволі складна. Підрозділи Сил оборони України вимушені відбивати майже щоденні штурми. Ворог намагається використовувати різну тактику. Навіть таку, що значно спрощує нашим операторам БПЛА вражати його важку техніку.

«Противник використовує різні тактики штурму. Від піших малих груп — від 1 до 6 осіб, до танків і легкоброньованої техніки. І звісно ж мотоцикли та багі», — сказав Володимир Голягін.

Окрім того, БПЛА противника працюють надзвичайно щільно. Ворог намагається майже безперервно вражати наших оборонців.

«Нещодавно спілкувався з бійцем, він мені розповів, яку тактику використовують ворожі БПЛА. Як тільки один відпрацював скид і повертається на перезарядку, інший уже на підльоті, і за короткий проміжок часу продовжує вогневе ураження. 1-2 дрони забезпечують візуальний контроль, а інші активно працюють скидами», — розповів військовий.

Окрім того, активно працює ворожа авіація. Окупанти застосовують КАБи.

Як повідомляла АрміяInform, підрозділ безпілотних авіакомплексів Apachі 90 батальйону 81 аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показав ураження ворожої техніки та піхоти.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Чернігівщині росіяни вдарили по ангару з картоплею, пошкоджена сільгосптехніка
На Чернігівщині росіяни вдарили по ангару з картоплею, пошкоджена сільгосптехніка

З самого ранку 10 січня російські дрони типу «Герань» вдарили по фермерському господарству в Чернігівському районі.

«Переконували, що українських військових не вбивали»: полонені росіяни розповіли, що просто рили окопи
«Переконували, що українських військових не вбивали»: полонені росіяни розповіли, що просто рили окопи

У перші дні нового 2026 року на Куп’янському напрямку українські військові захопили в полон двох росіян. Полонені стверджують, що по українських захисниках не стріляли і просто копали окопи.

Ворог вчора ввечері завдав ракетного удару по Харкову, є руйнування
Ворог вчора ввечері завдав ракетного удару по Харкову, є руйнування

Ввечері 9 січня завдав ракетного удару по Слобідському району Харкова.

DOT‑Chain Defence: за пʼять місяців підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження
DOT‑Chain Defence: за пʼять місяців підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження

225 тисяч засобів ураження на загальну суму понад 10 млрд грн отримали військові підрозділи в межах роботи маркетплейсу DOT‑Chain Defence.

«По сіряку» та під прикриттям негоди: на Краматорському напрямку росіяни йдуть п’ятірками
«По сіряку» та під прикриттям негоди: на Краматорському напрямку росіяни йдуть п’ятірками

Інтенсивність спроб просування противника малими групами на Краматорському напрямку зростає під час погіршення погодних умов. Переважно ворожі піхотинці йдуть у темну пору доби чи коли сутеніє — «по сіряку».

Понад 900 цілей уразили підрозділи СБС за добу
Понад 900 цілей уразили підрозділи СБС за добу

Упродовж доби підрозділами угрупованням Сил безпілотних систем уражено/знищено 913 цілей противника.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Стрілець-гранатометник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Механік броньованої техніки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Навідник міномета

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---