ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Мені це подобається, я до того готувався»: прикордонник «Кіллер» про бої на Луганщині

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Липня 2025, 13:49

Військо — усе його життя. До лав Сил оборони боєць долучився одразу після школи. Воював у складі «Сталевого Кордону», потім перевівся до «Помсти».

Історію бійця опублікували на телеграм-каналі Державної прикордонної служби України.

Після закінчення школи підписав контракт із ДПСУ. З 2018 року служив снайпером в ООС. З початком повномасштабного вторгнення «Кіллер» обрав 15-й прикордонний загін — «Сталевий Кордон». Потім — «Помсту».  У складі цього підрозділу він вирушив на Сіверський напрямок.

«Кіллер» був командиром розвідувального відділення. Під час боїв його підрозділ змістився в бік Білогорівки, на основний напрямок ударів ворога. Противник намагався перерізати логістику і взяти оборонців в оточення.

«Ворог перед штурмом 3 дні обстрілював мінометом, за допомогою СПГ. І головне — це по 50-60 скидів», — згадує боєць.

У війську «Кіллер» почувається, як риба у воді.

«Я з дитинства планував бути військовим. Мені це подобається, я до того готувався. Я на війні почуваюсь дуже впевнено. У мене мандражу немає, я кайфую від процесу», — коментує воїн.

Після закінчення війни чоловік розглядає варіант залишитись у війську. Навчати молоде покоління захисників та ділитися своїм досвідом.

Раніше АрміяInform розповідала, як 21-річний «Піка» палить росіян із FPV.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Три балістичні ракети та ударні БПЛА: ворог вночі атакував Україну
Три балістичні ракети та ударні БПЛА: ворог вночі атакував Україну

У ніч на 14 січня (з 18:30 13 січня) противник атакував 3 балістичними ракетами Іскандер-М із Ростовської та Воронезької обл. - рф та 113 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

141 бойове зіткнення за добу: противник найбільше атакує на двох напрямках
141 бойове зіткнення за добу: противник найбільше атакує на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 141 бойове зіткнення. 

Майже тисяча окупантів, 6 танків і 74 артсистеми: втрати росіян за добу
Майже тисяча окупантів, 6 танків і 74 артсистеми: втрати росіян за добу

За минулу добу втрати армії країни-агресора становлять 990 солдатів та 74 артилерійські системи.

«Це як стаканчик пломбіру в спекотний літній день»: що відчуває оператор БПЛА «Маркіз», коли палить росіян
«Це як стаканчик пломбіру в спекотний літній день»: що відчуває оператор БПЛА «Маркіз», коли палить росіян

30-річний Андрій з позивним «Маркіз» став до лав Сил оборони у 2022 році. Спочатку був у ДФТГ, згодом — мобілізація до лав Збройних Сил України. Відтоді була і Херсонщина, і м’ясні штурми вагнерівців під Соледаром, і Бахмут, і Запорізький напрямок...

На Покровському напрямку знищено одразу кілька ворожих пунктів управління БПЛА
На Покровському напрямку знищено одразу кілька ворожих пунктів управління БПЛА

Оператори безпілотних систем підрозділу «Фенікс» виявили та уразили на Покровському напрямку одразу кілька ворожих пунктів управління БПЛА.

«Російські втрати не повинні зменшуватися»: Президент розповів про фронт і гарантії безпеки
«Російські втрати не повинні зменшуватися»: Президент розповів про фронт і гарантії безпеки

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського про ситуацію на фронті та провів Ставку Верховного Головнокомандувача.

ВАКАНСІЇ
Механік БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Розвідник-сапер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

--- ---