ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За минулу добу на фронті було зафіксовано 138 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Липня 2025, 7:06

Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими окупантами відбулося 138 бойових зіткнень.

Про це з посиланням на оперативну інформацію повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося 19 боєзіткнень з російськими загарбниками. Ворог завдав 7 авіаційних ударів, скинувши 22 керовані бомби, здійснив 345 обстрілів, зокрема сім — із реактивних систем залпового вогню.

Ворог чотири рази атакував на Південно-Слобожанському напрямку, у районах Вовчанська та Кам’янки.

П’ять разів агресор намагався йти вперед на наші позиції на Куп’янському напрямку поблизу Кіндрашівки, Степової Новоселівки, Загризового та в напрямках Нової Кругляківки й Петропавлівки.

На Лиманському напрямку українські захисники відбили 17 російських атак у районах населених пунктів Греківка, Новомихайлівка, Карпівка, Новий Мир, Колодязі, Серебрянка, Торське та в бік Новосергіївки і Шандриголового.

На Сіверському напрямку українські воїни відбили шість ворожих атак. Підрозділи окупантів намагалися просунутися у бік Григорівки, Івано-Дар’ївки, Верхньокам’янського та Виїмки.

На Краматорському напрямку наші захисники зупинили чотири ворожі штурми. Ворог атакував у бік Ступочок, Предтечиного та Білої гори.

На Торецькому напрямку наші війська відбили п’ять ворожих атак у районах Торецька, Русиного Яру, Диліївки та в бік Катеринівки.

На Покровському напрямку впродовж доби агресор 37 разів атакував наші позиції у районах населених пунктів Новоекономічне, Мирне, Родинське, Федорівка, Разіне, Лисівка, Звірове, Удачне, Новопавлівка, Олексіївка та в напрямку Володимирівки, Покровська, Мирнограду. Стримуючи ворожий натиск, українські захисники відбили 30 атак ворога.

За попередніми підрахунками, окупанти на Покровському напрямку втратили 140 осіб убитими та пораненими. Наші воїни знищили дві бойові машини піхоти, два автомобілі, 21 БпЛА, чотири антени БпЛА, два артилерійські засоби, термінал супутникового зв’язку, також уражено квадроцикл російських окупантів.

На Новопавлівському напрямку наші оборонці відбили 16 ворожих атак поблизу населених пунктів Новохатське, Запоріжжя, Комар, Мирне, Піддубне, Новосілка, Воскресенка, Вільне Поле, Шевченко, Зелене Поле та Темирівка.

На Гуляйпільському напрямку ворог наступальних дій не проводив, проте завдав авіаудару по Білогір’ю.

На Оріхівському напрямку наші воїни успішно відбили одну спробу загарбників просунутись у бік Кам’янського. Авіаударів зазнали Новоданилівка та Плавні.

На Придніпровському напрямку агресор здійснив дев’ять невдалих спроб просунутися вперед до позицій українських підрозділів. Одрадокам’янку ворог атакував некерованими авіаційними ракетами.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

Оператори 20-ї бригади безпілотних систем К-2 показали порятунок бійця очима камери наземного роботизованого комплексу.

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії підготували незабутній контент з російськими штурмовиками, яким пощастилося потрапити в український полон.

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

Майже місяць тому ворог перейшов від тактики інфільтрації в Покровськ до механізованих штурмів міста, а наразі застосовує безперервні піхотні атаки.

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Бійці 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго завдяки чіткій взаємодії дронів та піхоти відбили ворожий накат.

Вдень FPV, вночі скиди — на Новопавлівському напрямку окупантів нищать різноманітно

Вдень FPV, вночі скиди — на Новопавлівському напрямку окупантів нищать різноманітно

Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя показали результативну роботу своїх екіпажів.

Дрон дроном вибивають — на Лиманщині почистили дороги від ворожих «ждунів»

Дрон дроном вибивають — на Лиманщині почистили дороги від ворожих «ждунів»

Пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха знищили купу російських FPV-дронів, що чекали своїх цілей прямо на дорозі.

ВАКАНСІЇ

Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя

Старобільський РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Українка, Миколаївська обл.

Військова частина А7095

Водій

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Сапер

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

--- ---