ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог тримає на Сумському напрямку 50-тисячне угрупування, проте його наступ наразі зупинено

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2025, 11:49

Угрупування російських окупаційних військ, яке наразі діє на Сумському напрямку, складає близько 50 тисяч осіб.

Про це у неділю, 22 червня, повідомив Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський.

«Сумщина. Російське угруповання тут залишається приблизно сталим — 50 тисяч. Завдяки нашим активним діям у прикордонні, у Курській та Бєлгородській областях рф противник не зміг посилити цими дивізіями і бригадами Покровський напрямок. Загрозу Сумам враховуємо, але вживаємо необхідних заходів, щоб убезпечити обласний центр», — розповів Головком ЗСУ.

Зокрема, у складі оперативно-тактичного угруповання було створено окрему групу, відповідальну безпосередньо за оборону Сум та нарощення системи інженерних фортифікаційних загороджень.

«Призначений заступник командира ОТУ з питань фортифікацій. Наступальні дії ворога на даний час зупинені по рубежу Кіндратівка — Юнаківка, ситуація стабілізована. За останні тижні Сили оборони повернули під контроль Андріївку, а у Юнаківці просунулися від 200 до 700 метрів», — зазначив Олександр Сирський.

Українські військові контролюють близько 90 квадратних кілометрів на Курщині
Українські військові контролюють близько 90 квадратних кілометрів на Курщині

Як повідомляла АрміяInform, раніше Головнокомандувач ЗСУ назвав загальну кількість військових рф, що знаходяться на території України.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Від Zala до танка: підрозділи Залізної бригади завдали серії точних ударів на Харківщині

Від Zala до танка: підрозділи Залізної бригади завдали серії точних ударів на Харківщині

На Харківщині підрозділи Залізної бригади демонструють злагоджену й результативну роботу одразу у двох вимірах — у повітрі та на землі. За одну добу українські воїни знищили розвідувальні безпілотники, піхоту й бронетехніку противника.

Тренувався бити дерева — зустрів ССО: як спецпризначенці знищили штурмову групу з Якутії

Тренувався бити дерева — зустрів ССО: як спецпризначенці знищили штурмову групу з Якутії

Оператори ССО України поділилися архівними кадрами бойової операції, під час якої знищили штурмову групу російських військових на Північно-Слобожанському напрямку.

14 поранених і 850 ударів за добу: росіяни масовано атакували Запорізьку область

14 поранених і 850 ударів за добу: росіяни масовано атакували Запорізьку область

Упродовж минулої доби внаслідок ворожих обстрілів Запоріжжя та населених пунктів області поранення дістали 14 людей. Російські війська завдали сотні ударів по цивільній та прифронтовій території регіону.

980 військових, два засоби ППО та десятки артсистем: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

980 військових, два засоби ППО та десятки артсистем: у Генштабі ЗСУ оприлюднили втрати рф

За минулу добу російські загарбники втратили 980 військових вбитими та пораненими, а також два танки та два засоби ППО.

Сили оборони відбили 42 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб

Сили оборони відбили 42 ворожі атаки на Покровському напрямку — Генштаб

Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ.

ВАКАНСІЇ

Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Радіотелефоніст відділення мінометної батареї

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Вогнеметник (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Інженер РЕБ в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Зенітник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

--- ---