Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
Окупанти активно тиснуть на Покровському напрямку, докладають зусиль як для виходу на адміністративні кордони Дніпропетровської області. Але успіху в цьому росіяни не досягли.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив речник ОСУВ «Хортиця» майор Віктор Трегубов.
«Ворога вдається стримувати, хоча великих зусиль вони докладають саме там. Це зараз один з двох основних напрямків противника. Причому це є певною зміною у порівнянні з тим, що було раніше. Якщо на тому ж Лиманському тиск стабільний вже тривалий час, то до виконання завдання із виходу на адмінкордони Дніпровщини вони приступили десь у квітні. Явно хотіли зробити це до 9 травня, але, як бачимо, не вдалося», — сказав Віктор Трегубов.
За його словами, бої на цьому напрямку виглядають специфічно, оскільки там багато населених пунктів і великі простори між ними.
«Це виглядає як спроба росіян протягнутися до цих населених пунктів такі собі щупальця, закріпитися і піти далі. Але безуспішно», — сказав Віктор Трегубов.
Речник підкреслив, що російських військових немає ні в Дніпропетровській області, ні на адміністративному кордоні області.
Віктор Трегубов додав, що на Новопавлівському напрямку ворог так само намагається просуватися в бік Дніпровщини, але безуспішно.
«Слід зрозуміти, що це для нас два напрямки, а для них фактично західна частина Покровського напрямку. Так само безуспішні намагання росіян прориватися на сусідніх напрямках через Часів Яр, Торецьк та навколишні села», — сказав він.
Як повідомляла АрміяInform, на Торецькому напрямку основною ціллю російських військ залишається місто Костянтинівка, яке ворог намагається обійти зі всіх сторін.
@armyinformcomua
Оператори 1-го мотопіхотного батальйону 58-ї мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського показали підбірку самогубство російських штурмовиків, які не схотіли чекати на приліт наших дронів.
Оператори 429-го полку «Ахіллес» Сил безпілотних систем за час виконання бойових завдань на Купʼянському напрямку уразили понад 1800 одиниць особового складу противника, з яких понад 1000 — ліквідовано.
Бійці батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали підбірку уражень ворожої піхоти, яка намагалася ховатися у кущах та руїнах.
Прикордонники спільно зі співробітниками Нацполіції викрили двох чоловіків — 35-річного жителя Одеси та 53-річного жителя Вінниці, які налагодили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних осіб поза пунктами пропуску.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя відбили потужну атаку ворога із застосуванням важкої техніки.
У кримінальному провадженні щодо незаконного заволодіння земельною ділянкою військовослужбовця ЗСУ у Вінниці повідомлено про підозру трьом особам: двом цивільним та державному реєстратору.
від 50000 до 120000 грн
Одеса
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
128 ОБр Сил ТрО
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…