ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Розкажу сину більше, коли виросте» — бійці «Азову» поділилися своїми історіями до Дня батька

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Червня 2025, 12:02

Українські захисники з 1-го корпусу Нацгвардії «Азов» поділилися своїми особистими історіями до Дня батька, який святкує щороку у третю неділю червня.

Відповідний пост вони оприлюднили 15 червня у себе у соцмережах.

«Батько дає дитині взірець відданості й жертовності. Батько віддає дитині цей світ у такому стані, в якому зміг його зберегти. Ми всі хочемо передати своїм дітям світ без війни, передати вільну квітучу Україну», — йдеться у повідомленні.

Бійці «Азову» зазначають, що саме заради мирного майбутнього для своїх дітей багато хто з українців зараз докладає максимум зусиль для захисту України від російських загарбників, вкладає всі свої сили у боротьбу та місяцями не бачить найближчих та найдорожчих.

«Роман Шухевич казав: „Ми боремось не тому, що ненавидимо тих, хто знаходиться перед нами, а тому, що любимо тих, хто у нас за спиною!“. Сьогодні українські батьки зустрічають ворога вогнем і залізом, бо люблять тих, кого привели в цей світ. А діти готуються перейняти відповідальність, наслідуючи приклад героїчного покоління батьків», — додають наші воїни.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника
Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника

Бойова робота батальйону безпілотних систем «Pilum» 1-го корпусу НГУ «Азов» по живій силі противника.

Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії
Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії

На підставі доказової бази Служби безпеки довічний термін ув’язнення з конфіскацією майна отримала ще одна агентка російської воєнної розвідки (більш відомої як

«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно
«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно

Після відключення від «Старлінк» ворог часто змушений кермувати наземними роботизованими комплексами виключно з піхотних пультів.

Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів
Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів

Оператори дронів 225-го штурмового полку по одному знищили групу російських піхотинців.

25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом
25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії істотно поповнили обмінний фонд.

Допоміг втекти мобілізованому, може сісти на 8 років: нацгвардієць пішов під суд
Допоміг втекти мобілізованому, може сісти на 8 років: нацгвардієць пішов під суд

Завершене досудове розслідування щодо військовослужбовця НГУ з Кременчука, який зі зброєю зупинив військовий автомобіль аби «визволити» мобілізованого друга.

ВАКАНСІЇ
Офіцер штабу, старший лейтенант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Технік РТБ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Фахівець зв’язку

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 22000 до 122000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Оператор ударних БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

--- ---