ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повітряні Сили ЗСУ: вночі знешкоджено 43 ворожі БПЛА

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Червня 2025, 9:02

У ніч на 13 червня (із 22.30 12 червня) противник атакував 55-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів.

Про це повідомили Повітряні Сили ЗСУ.

Ворожа атака проводилася з напрямків: Курськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ — рф., а також чотирма балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 із Воронезької та Ростовської обл. – рф.

Станом на 09.00 протиповітряною обороною знешкоджено 43 ворожі БПЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півночі, сході та півдні країни. 28 — збито вогневими засобами ураження, 15 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ.

Основні напрямки повітряного удару – Харківщина, Донеччина та Дніпропетровщина. Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 9 локаціях.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби на фронті зафіксовано 209 бойових зіткнень. Втрати російських загарбників становили 1220 осіб. Також українські воїни знешкодили один танк, п’ять бойових броньованих машин, 42 артилерійські системи, три реактивні системи залпового вогню, 72 безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня та 106 автомобілів окупантів.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Пілоти «Химери» нищать блокпости російських військ у Брянській області

Пілоти «Химери» нищать блокпости російських військ у Брянській області

Українські оператори безпілотних систем завдають ударів по блокпостах та опорникам російських військ на їхній же території.

Знищено пункт управління БПЛА: Сили оборони вразили чотири райони зосередження зс рф

Знищено пункт управління БПЛА: Сили оборони вразили чотири райони зосередження зс рф

Українські війська протягом доби атакували чотири райони зосередження російських окупаційних військ.

«Дев’ять сотень набоїв» — на БЗВП рекрути стріляють більше ніж в фільмах-бойовиках

«Дев’ять сотень набоїв» — на БЗВП рекрути стріляють більше ніж в фільмах-бойовиках

За 51 день базової загальновійськової підготовки рекрути встигають отримати навички "нової" війни. Для цього в навчальному центрі ДШВ існує відразу три курси, які регулярно оновлюються.

Окупанти вбили на Харківщині цивільних з білим прапором

Окупанти вбили на Харківщині цивільних з білим прапором

Російські загарбники продовжують терор та вбивства цивільного населення Харківщини.

Міноборони затвердило критерії визначення підприємств ОПК критично важливими для економіки

Міноборони затвердило критерії визначення підприємств ОПК критично важливими для економіки

Міністерство оборони України затвердило Критерії, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій у сфері ОПК, в авіабудівній галузі та у сфері космічної діяльності такими, що мають важливе значення для національної економіки.

Один проти трьох: український воїн самотужки знищив у ближньому бою ворожих штурмовиків

Один проти трьох: український воїн самотужки знищив у ближньому бою ворожих штурмовиків

Усього один український військовий зумів знищити у стрілецькому бою одразу трьох російських штурмовиків.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Лікар загальної практики

від 25000 до 55000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

Пілот DJI-Mavic, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Холодний Яр, 93 ОМБр

Кухар в ЗСУ (за контрактом)

від 20000 до 50000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Інженер базових станцій

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---