У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Підводні човни рф у Чорному морі відсутні, а спроби висадки десанту на узбережжі — це «чистий суїцид» для окупантів.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив речник ВМС ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.
«Зараз у морі немає не лише надводних, а й підводних кораблів рф. Щодо мінних тральщиків — востаннє їх фіксували кілька місяців тому, коли ті лише виходили на зовнішній рейд із Севастополя. Тепер вони навіть цього бояться», — наголосив Плетенчук.
За його словами, на морі окупанти залучають лише дрібні катери типу «Раптор» або «Грачонок» — для патрулювання та охорони.
На запитання про можливу десантну операцію рф на півдні, речник ВМС ЗСУ зазначив, що такий сценарій нині є абсолютно нереалістичним.
«Десантна операція — найскладніша у військовій справі. Враховуючи щільну оборону, три водні перешкоди на маршруті до Одеси, а також наші засоби ураження, — це для них самогубство», — зазначив Плетенчук.
До того ж російські великі десантні кораблі (ВДК) майже непридатні до використання: їхній технічний стан — вкрай незадовільний, а запчастини для них рф не може придбати.
Як повідомляла АрміяInform, у Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
@armyinformcomua
Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила врятували трьох цивільних мешканців, які до останнього залишались в селищі Стінки поблизу Часового Яру.
Оператори БПЛА 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ під час оборони Сумської області знищують ворожий транспорт та піхоту.
Володимир Зеленський зустрівся з нашими воїнами, які відновлюються після поранень у нідерландському військовому реабілітаційному центрі Аарденбург.
Бійці 2-го механізованого батальйону30-ї механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького відбили спробу російського штурму на мотоциклах.
Прикордонники підрозділу «Фенікс» на Торецькому напрямку знищили ворожий БТР-70, РЗСВ «Тип-63», наземний роботизований комплекс та гармату.
Прокурори довели вину 40-річного місцевого мешканця у вчиненні крадіжки, незаконному заволодінні документами та несанкціонованому втручанні в роботу інформаційних систем (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 361 КК України).
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…