ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Російські дрони «гніздяться» в дахах цивільних будинків — викрито нову хитрість окупантів на кордоні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Травня 2025, 12:48

Окупанти вдалися до нових хитрощів для маскування запусків своїх безпілотників, облаштовуючи стартові позиції в отворах дахів цивільних будинків. Проте такі «інновації» не рятують їх від пильного ока українських розвідників та влучних ударів FPV-дронів.

Про викриття та ліквідацію таких хитро прихованих ворожих позицій повідомили на сторінці 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий Кордон».

Зазначається, що оператори FPV-дронів «Сталевого кордону» виявили нову тактику противника. «У прикордонних населених пунктах на території країни-агресора вони почали облаштовувати отвори в дахах цивільних будівель, через які здійснюють запуск і посадку БпЛА, намагаючись уникнути виявлення з повітря», — йдеться у повідомленні.

Однак, попри такі спроби маскування, розвідникам «Сталевого Кордону» вдалося виявити кілька таких стартових позицій. Після виявлення по цих цілях було завдано точних ударів FPV-дронами, в результаті чого позиції разом з обладнанням та, ймовірно, операторами були знищені.

Як повідомляла АрміяInform, українські прикордонники, які виконують завдання у складі Сил оборони, не залишають російських загарбників у спокої ні на хвилину.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Український виробник захищеного звʼязку HIMERA залучив понад $2,5 млн

Український виробник захищеного звʼязку HIMERA залучив понад $2,5 млн

Українська компанія HIMERA залучила $2,5+ млн для подальшого розвитку технологій та посилення позицій як на українському, так і на міжнародному ринку оборонних комунікацій.

Ворожі інформатори, що полювали за нашими літаками, отримали великі строки ув’язнення

Ворожі інформатори, що полювали за нашими літаками, отримали великі строки ув’язнення

По 12 і 10 років ув’язнення отримали ще двоє інформаторів фсб, яких контррозвідка СБУ викрила у квітні 2024 року на Хмельниччині.

Як змінилася базова загальновійськова підготовка з 2022 по 2025 рік — Міноборони пояснює

Як змінилася базова загальновійськова підготовка з 2022 по 2025 рік — Міноборони пояснює

У 2022 році підготовка тривала 30 діб. У 2025-му — вже 51. Це дає більше часу на практичні заняття та поступову адаптацію до умов служби.

168 днів у Торецьку — холодноярець розповів про довге перебування на «нулі»

168 днів у Торецьку — холодноярець розповів про довге перебування на «нулі»

Піхотинець Сергій Марков із позивним «Кікі» із 2-го мотопіхотного батальйону 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» провів на позиціях у Торецьку 168 днів.

Зняття та виключення з військового обліку — у ТЦК та СП пояснили відмінність

Зняття та виключення з військового обліку — у ТЦК та СП пояснили відмінність

Багато наших громадян плутають поняття зняття з військового обліку та виключення з військового обліку.

«Шквал» — це моя зірка!»: триденна операція, 50 знищених ворогів і 8 полонених

«Шквал» — це моя зірка!»: триденна операція, 50 знищених ворогів і 8 полонених

У 141-й окремій механізованій бригаді виконують бойові завдання достроково звільнені з в’язниці громадяни України і вони вже мають досвід успішних операцій.

ВАКАНСІЇ

водій-електрик висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 70000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Мінометник

від 50000 до 121000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Дешифрувальник розвідувальних матеріалів БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Майстер по ремонту БТ (бойової техніки) / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

--- ---