Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
На базі Болградського окремого батальйону морської піхоти завершилась навчальна практика курсантів другого курсу факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ за спеціальністю управління діями підрозділів морської піхоти Військової академії (м. Одеса).
Майбутні офіцери вдосконалили особисті навички з водіння бойових машин, виконання практичних стрільб, володіння колективним озброєнням, а також щодня жили повсякденним життям реальних бойових підрозділів.
Обов’язковим у стажуванні було вивчення питань ведення ротного господарства, організації обліку та зберігання військової техніки та озброєння, прийому-здавання посади, методики проведення занять з бойової підготовки.
Також, майбутні командири під час проходження навчальної програми мали унікальну можливість випробувати свої теоретичні та методичні знання на практиці – їхнє стажування сбіглося з прибуттям до частини військовослужбовців строкової служби, які тільки-но закінчили базову військову підготовку в навчальному центрі та склали присягу.
За словами командування батальйону, участь курсантів у стандартній програмі адаптації новоприбулого поповнення видалася дуже доречною, ефективною та взаємно корисною.
Уже традиційно, крім управління навчальним підрозділом, курсанти Одеської академії стали учасниками екскурсії культурно-історичними пам’ятками м. Болград, а також відвідали міський музей Бойової слави, Спасо-Преображенського собору та Болградської гімназії.
Фото пресслужби Командування морської піхоти
@armyinformcomua
На Одещині внаслідок російської атаки вночі 23 лютого загинули дві людини.
Воїни 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади продовжують боронити Сумщину і нищать ворожу логістику на території.
За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 720 одиниць особового складу.
Підрозділ ізраїльського оборонного гіганта Rafael — Rafael USA — презентував у США новітню протитанкову керовану ракету L-SPIKE 4X Launched Effect.
У неділю троє мешканців міста Нікополь дістали поранення внаслідок російського артилерійського обстрілу.
Дронарі 151-ї ОМБр знищили техніку окупантів та ліквідували ворожих піхотинців.
військова служба в ТрО ЗСУ солдати, сержанти, офіцери. 126 Об ТрО
від 20000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….