ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

РНБО засвідчує: перемир’я триває без пострілів з важкого озброєння і бойових втрат

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Серпня 2020, 8:20

Рада національної безпеки і оборони України констатувала дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, поодинокі обстріли не мають системного характеру. Про це йдеться на сайті РНБО.

«На відміну від попередніх «різдвяного», «хлібного», «шкільного» та багатьох інших оголошених припинень вогню, які налічували декілька днів, сьогодні триває перемир’я без пострілів з важкого озброєння і бойових втрат», – йдеться у повідомленні.

Як наголосили в РНБО, накопичення і обробку інформації щодо ситуації в районі ООС забезпечує програмно-апаратний комплекс СОТА, що дозволяє проводити комплексний аналіз для підготовки та прийняття рішень у сфері національної безпеки і оборони.

«Так, за даними СОТА, до оголошення перемир’я щоденні обстріли сягали 16 – 18, переважна більшість з них велась прицільно із застосуванням важкого озброєння – артилерії, мінометів, протитанкових ракетних комплексів, а також безпілотних літальних апаратів і снайперської зброї. Щотижневі втрати військовослужбовців Збройних Сил України були 2 – 3 загиблих і 6 – 8 поранених. Аналогічні втрати несли і окупаційні угруповання», – повідомили в РНБО.

Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи дотримання режиму припинення вогню, висловив сподівання, що досягнуті домовленості й надалі будуть виконуватися, а будь-яким спробам дискредитації мирних ініціатив, включно з провокаціями на лінії зіткнення, буде дана жорстка відсіч.

«Маємо надію, що припинення вогню стане суттєвим кроком до закінчення війни і повернення наших територій», – заявив він.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Імітують „Шахеди“, але можуть мати до 5 кілограмів вибухівки» — у Повітряних силах розкрили деталі нічної повітряної атаки

«Імітують „Шахеди“, але можуть мати до 5 кілограмів вибухівки» — у Повітряних силах розкрили деталі нічної повітряної атаки

Під час нічної атаки по Україні запустили 497 ракет і дронів, із яких силам протиповітряної оборони вдалося збити або подавити 420 повітряних цілей. Атаковано, передусім, об’єкти критичної інфраструктури.

7-й корпус ДШВ стримує ворога під Покровськом: ліквідовано сотні окупантів і понад тисячу БПЛА

7-й корпус ДШВ стримує ворога під Покровськом: ліквідовано сотні окупантів і понад тисячу БПЛА

У смузі оборони 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ у районі Покровської агломерації розпочалася стабілізація оперативної обстановки. Водночас із початку жовтня десантники вже знищили майже 300 окупантів та понад 1100 ворожих БПЛА.

«Нічні феєрверки» з 105-кілограмовою бойовою частиною: СБУ показала удари по базах окупантів

«Нічні феєрверки» з 105-кілограмовою бойовою частиною: СБУ показала удари по базах окупантів

Оператори ударних дронів Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України завдали серії потужних ударів по місцях зосередження техніки та живої сили ворога на тимчасово окупованих територіях.

PURL, ОПК та спільне виробництво дронів: Сергій Боєв провів зустріч із нацдиректором з озброєнь Фінляндії

PURL, ОПК та спільне виробництво дронів: Сергій Боєв провів зустріч із нацдиректором з озброєнь Фінляндії

Заступник Міністра оборони України Сергій Боєв провів перемовини з національним директором з озброєнь Фінляндії Оллі Рууту щодо ширшого індустріального співробітництва країн.

Прикордонники упродовж доби знищили 16 ударних дронів рф

Прикордонники упродовж доби знищили 16 ударних дронів рф

Бійці Державної прикордонної служби протягом доби продемонстрували високу ефективність у боротьбі з повітряними цілями, знищивши понад півтора десятка російських безпілотників на різних напрямках.

МіГ-31 не дотягнув до аеродрому: російська авіація продовжує «танути»

МіГ-31 не дотягнув до аеродрому: російська авіація продовжує «танути»

У Липецькій області росії під час тренувального польоту зазнав аварії винищувач-перехоплювач МіГ-31, поповнивши статистику втрат російської авіації.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Сапер (контрактна служба, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Офіцер юридичної служби

від 25000 до 75000 грн

Ужгород

33 ОМБр

Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Сапер 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 20500 до 120500 грн

Володимир, Волинська область

--- ---