ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Все розгромили та спалили»: мешканці Брянщини нарешті усвідомили, що «йде війна» — перехоплення

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Квітня 2025, 19:58

На четвертий рік повномасштабного вторгнення рф мешканці прикордонних регіонів країни-агресора нарешті усвідомили, що розплачуватись за все це доведеться, зокрема і їм.

Про це свідчить нове аудіоперехоплення, оприлюднене у суботу, 26 квітня, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

«У перехопленій розвідниками розмові дві жительки Брянщини перелічують населені пункти області, які постраждали внаслідок розв’язаної кремлем агресивної війни проти України», — зазначають у ГУР.

Так, за словами однієї з місцевих мешканок, через розпочаті рф бойові дії у Брянській області знищено вже кілька населених пунктів.

«Сушани, Хромове це — вже майже розгромили та спалили. А вчора вже якось… Забула село. Там же. Теж усі горіли будинки. Там кажуть взагалі… Війна йде! Що ви? Я не розумію, що ви думаєте? Ну, росія ж воює з Україною. Війна справжнісінька. Ви ось така цікава… Війна йде. Війна! А цю Ломаківку під Воронком її взагалі знищили всю», — бідкається росіянка.

«Люді страдают, а москва танцуєт» — в регіонах рф щиро радіють атакам БПЛА на свою столицю
«Люді страдают, а москва танцуєт» — в регіонах рф щиро радіють атакам БПЛА на свою столицю

Як повідомляла АрміяInform, на Брянщині посадовці вже готуються до евакуації населення.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Викинули десант і втекли — окупанти бережуть техніку, а не людей

Викинули десант і втекли — окупанти бережуть техніку, а не людей

Бійці 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка показали, як російська БМП висадила у полі десант і втекла від нашого артилерійського вогню.

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group знищили до десятка транспортних засобів окупантів.

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Пілоти FPV-дронів 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого на Куп'янському напрямку влучили вантажівку з повним кузовом ворожої піхоти.

Намагалися «відмити» понад пів мільярда гривень оборонних коштів: викрили фіктивні компанії

Намагалися «відмити» понад пів мільярда гривень оборонних коштів: викрили фіктивні компанії

Поліцейські викрили конвертаційний центр, через який зловмисники відмили понад пів мільярда гривень з оборонних контрактів.

Оновлення системи «Імпульс»: розширені звіти, нові можливості імпорту та асинхронна генерація

Оновлення системи «Імпульс»: розширені звіти, нові можливості імпорту та асинхронна генерація

У системі точного обліку військовослужбовців «Імпульс» запровадили низку оновлень, спрямованих на розвиток звітності, роботу зі штатами та обробку великих обсягів даних під навантаженням.

В Україні запровадили новий підхід в оголошенні повітряних тривог

В Україні запровадили новий підхід в оголошенні повітряних тривог

Державна служба з надзвичайних ситуацій разом із Повітряними Cилами та обласними військовими адміністраціями запустили поділ на райони по всій країні, окрім Донецької та Луганської областей.

ВАКАНСІЇ

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інженер з ремонту дронів

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Начальник групи, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій інженерно-саперного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

C Engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Командир відділення

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

--- ---