ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Спостерігаємо і знищуємо» — на Покровському напрямку росіяни важку бронетехніку ховають у тилу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Квітня 2025, 9:31
Ілюстративне фото

На Покровському напрямку ворог не використовує броньовану техніку для штурмів. Намагається підвозити свій особовий склад та боєкомплект на безпечну відстань і ховатися.

Про це в ефірі Армія TV розповіла Олена Солонина, речниця 38 окремої бригади морської піхоти.

За її словами, найчастіше броньовані машини росіяни використовують як таксі. До лінії бойового зіткнення намагаються ними не наближатись, адже техніку вони цінують більше, аніж особовий склад, який для них «просто м’ясо». Проте й у глибоко ворожому тилу дронарі бригади знаходять броню противника.

«Вороже БМП-2 ми виявили ближче до тилів. Ми контролюємо наше українське небо, і якщо споглядаємо рухи, то не минає якоїсь великої кількості часу — знищуємо. Це була не одна БМП, друга БМП-2 також була успішно знищена. Також ми тоді знайшли ворожий танк Т-72, який знищили», — розповіла Олена Солонина.

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку, у зоні відповідальності 14 бригади, кілька днів доволі стабільні. І цьому є пояснення — вдалі дії воїнів Князівської бригади, які знищили черговий моторизований «накат».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ефект доміно по-російськи: незграбний байкер підставив усю групу під удар дронів «Фенікса»

Ефект доміно по-російськи: незграбний байкер підставив усю групу під удар дронів «Фенікса»

На Лиманському напрямку пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зупинили та знищили штурмову групу росіян на мотоциклах.

В Одесі повідомлено про підозру районній чиновниці, яка схвалювала агресію рф у телеграмі

В Одесі повідомлено про підозру районній чиновниці, яка схвалювала агресію рф у телеграмі

Представниця місцевого самоврядування підозрюється у поширенні матеріалів із виправдовуванням, визнанням правомірною, запереченням збройної агресії російської федерації проти України, глорифікацією її учасників, вчинених службовою особою (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Росія плює на намагання ключових світових держав закінчити війну — Президент

Росія плює на намагання ключових світових держав закінчити війну — Президент

Володимир Зеленський провів цей день, як і кожен день зараз, у консультаціях із партнерами.

Міністр оборони заслухав доповідь про ситуацію на українському Півдні

Міністр оборони заслухав доповідь про ситуацію на українському Півдні

Денис Шмигаль під час візиту до захисників Півдня України зустрівся з командуванням 34-ї окремої бригади берегової оборони ЗСУ.

Зробили фінал ворожому відео — на Лиманщині показали продовження ролика росіян

Зробили фінал ворожому відео — на Лиманщині показали продовження ролика росіян

Бійці 63-ї механізованої бригади відповіли підбіркою знищень ударних російських БПЛА на вороже відео.

Бачиш дрон — збиваєш дрон: патрульні розстрілюють ворожі БПЛА з відстані

Бачиш дрон — збиваєш дрон: патрульні розстрілюють ворожі БПЛА з відстані

Бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції показали добірку знищень ворожих дронів зі стрілецької зброї.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ

Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Кулеметник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла

від 20000 до 25000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Стрілець-зенітник (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---