ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Мінус на мінус — плюс»: рецепт кохання і служби від Анчутки й Табака, офіцерів «Червоної Калини»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Квітня 2025, 10:27

Їхні обручки ще не блищать у променях весільного сонця, але вже давно загартовані фронтовим вогнем. Історія двох офіцерів Нацгвардії — не про романтику в тилу, а про справжнє кохання на передовій. Лейтенантка з позивним «Анчутка» та лейтенант Табак служать пліч-о-пліч у 14 бригаді оперативного призначення імені Івана Богуна «Червона Калина», і їхня історія — це не просто пара на війні. Це — любов, яка вибрала кулемет замість келиха шампанського, бронежилет замість білої сукні.

Історію захисників оприлюднили на сторінці бригади.

Їхній шлях почався ще у стінах Академії Національної гвардії України. Саме там, на першому курсі, погляди вперше зустрілись, а серця — об’єднались. З того моменту вони не розлучались… аж поки не прийшла велика війна. Тимчасове розставання — перше справжнє випробування для пари. Але після випуску обоє обрали найскладніший варіант — бойову службу в «Червоній Калині».

— Я одразу знав, що піду тільки в бойову бригаду. Анчутка сказала, що піде зі мною. Сподівався, вмовлю її залишитись у тилу. Не вийшло, — згадує Табак з усмішкою.

Це не просто романтична історія — це союз, загартований війною. Табак намагається оберігати кохану від подробиць боїв, але коли живеш на війні — вона стає частиною кожної розмови. І все ж — вони тримаються. Не як окремі солдати, а як екіпаж з двох сердець.

Разом вони працюють із особовим складом, опікуються людьми, борються за нормальні умови для своїх бійців і за кожен новий день, у якому можна залишитись поруч. Їхні характери — як два магніти одного полюса: схожі до дрібниць, трохи вперті, трохи вибухові, але завжди тягнуться один до одного.

— Мінус на мінус завжди дає плюс, — усміхається Анчутка.

Мріють про велике весілля — те саме, з сукнею, яке досі відкладається через війну. Але мрія — жива.. Бо справжні фронтові історії кохання не пишуться в казках, а народжуються там, де свистить куля і звучить команда «вперед».

Більше про молодих захисників у відео від бригади:

Як повідомляла АрміяInform, він міг би спокійно жити і працювати у Сполучених Штатах Америки, будувати плани на майбутнє для своєї родини, але обрав інший шлях — захищати Україну зі зброєю в руках. Головний сержант розвідувальної роти 41 окремої механізованої бригади, відомий під позивним «Янкі», повернувся з-за океану, щоб стати на захист рідної землі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Шпигунка з «однокласників», яка стежила за штабами, отримала 15 років тюрми з конфіскацією майна

Шпигунка з «однокласників», яка стежила за штабами, отримала 15 років тюрми з конфіскацією майна

За матеріалами СБУ 15 років в'язниці отримала ще одна зрадниця, яка коригувала атаки рашистів по Краматорську.

Наземні роботи на війні: як НРК відкривають безпечніші формати служби в ЗСУ

Наземні роботи на війні: як НРК відкривають безпечніші формати служби в ЗСУ

11 грудня 2025 року в Києві відбувся Defense Forum «Наземні роботизовані комплекси на війні. Проблеми та рішення», організований 93-ю окремою механізованою бригадою «Холодний Яр».

«Шахед» не долетів до пляжу: над морем збили ворожий БПЛА

«Шахед» не долетів до пляжу: над морем збили ворожий БПЛА

У ніч на 14 грудня мобільні вогневі групи прикордонників знищили 18 ворожих дронів-камікадзе.

Викинули десант і втекли: окупанти бережуть техніку, а не людей

Викинули десант і втекли: окупанти бережуть техніку, а не людей

Бійці 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка показали, як російська БМП висадила в полі десант і втекла від нашого артилерійського вогню.

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group знищили до десятка транспортних засобів окупантів.

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Пілоти FPV-дронів 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого на Куп'янському напрямку влучили вантажівку з повним кузовом ворожої піхоти.

ВАКАНСІЇ

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Стрілець до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Водій кат. В

від 20000 до 120000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Начальник складу

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---