ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Третина всіх атак ворога припала на Покровський напрямок — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2025, 16:39

На даний час ворог 82 рази атакував позиції Сил оборони. Найбільш активно діє на Покровському напрямку.

Оперативна інформація станом на 16.00 13 квітня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.

Від російських артилерійських та авіаційних обстрілів постраждали прикордонні райони нашої країни, зокрема населені пункти Ємадикине, Шалигіне, Мезенівка, Славгород, Лісне, Миропільське, Петрушівка Сумської області.

На Харківському напрямку ворог двічі намагався просунутись до позицій наших захисників в районах Вовчанська та Вовчанських Хуторів. Триває одне боєзіткнення.

Двічі противник атакував на Куп’янському напрямку, поблизу Петропавлівки та Загризового.

На Лиманському напрямку українські підрозділи відбивають три атаки в районах Сергіївки та Нового, ще чотири атаки вже відбито.

На даний час на Краматорському напрямку відбулося два ворожих штурми. Ворог атакував в районах Предтечиного.

На Торецькому напрямку російські окупанти провели вісім штурмів позицій наших захисників в районах Торецька, Озарянівки, Дружби та Леонідівки. П’ять боєзіткнень триває до цього часу.

На Покровському напрямку, з початку доби, окупанти здійснили вже 27 атак на позиції наших захисників в районах населених пунктів Суха Балка, Тарасівка, Водяне Друге, Єлизаветівка, Котлине, Новосергіївка, Богданівка та Андріївка. Сили оборони, стримуючи ворожий натиск, відбили 24 атаки, три боєзіткнення тривають дотепер. Авіація агресора завдала авіаударів КАБами по Новій Полтавці.

На Новопавлівському напрямку загарбники п’ять разів йшли в наступ на позиції українських військ поблизу Костянтинополя, наші воїни вже відбили чотири атаки ворога, триває один бій.

На Гуляйпільському напрямку наші захисники відбили чотири ворожі атаки в районах Новополя та Привільного, Вільного Поля та Шевченка, ще п’ять боєзіткнень тривають дотепер. Водночас ворог завдав авіаційних ударів по Новополю, Зеленому Полю, Шевченку, Червоному, Малинівці та Гуляйполю.

На Оріхівському напрямку окупанти атакують в районах Степового, Щербаків та Малих Щербаків. На даний час дві атаки ворога відбито, ще одна — триває.

На Придніпровському напрямку противник один раз атакував позиції наших захисників.

На Сіверському напрямку ворог сьогодні активних наступальних дій не проводив.

На Курщині, за наявною на цей час інформацією, наші захисники відбили 13 атак загарбників, ще одне боєзіткнення триває. Крім того, ворог 31 раз завдавав авіаційних ударів, скинувши 48 керованих авіаційних бомб, та здійснив 319 артилерійських обстрілів, зокрема 14 — із реактивних систем залпового вогню.

«На інших напрямках на даний час суттєвих змін не відмічено.

Підтримуйте Сили оборони! Боротьба триває! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, за добу армія рф втратила 33 ББМ, засіб ППО, спецтехніку й 1220 військових.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Реалії фронту без прикрас — нове відео з GoPro пілота «Америки»

Реалії фронту без прикрас — нове відео з GoPro пілота «Америки»

Оператор БПЛА Mavic з позивним «Америка» прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» продовжує фільмувати усе, що відбувається навколо нього.

Від початку доби загальна кількість бойових зіткнень становить 93 — Генштаб ЗСУ

Від початку доби загальна кількість бойових зіткнень становить 93 — Генштаб ЗСУ

В трійці лідерів по боєзіткненнях Покровський, Південно-Слобожанський та Костянтинівський напрямки.

22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

22 кілометри за 7 годин — наземний дрон вивіз пораненого бійці

Оператори 20-ї бригади безпілотних систем К-2 показали порятунок бійця очима камери наземного роботизованого комплексу.

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Полонені та щасливі — вийшло ціле шоу з росіянами, що здалися на Покровському напрямку

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії підготували незабутній контент з російськими штурмовиками, яким пощастилося потрапити в український полон.

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

«Очікуємо, що до Нового року противник спробує посилити наступ» — командир 7-го корпусу про ситуацію навколо Покровська

Майже місяць тому ворог перейшов від тактики інфільтрації в Покровськ до механізованих штурмів міста, а наразі застосовує безперервні піхотні атаки.

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Піхота зупинила, дрони добили — зразкове відбиття ворожого штурму на Лиманському напрямку

Бійці 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго завдяки чіткій взаємодії дронів та піхоти відбили ворожий накат.

ВАКАНСІЇ

Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Старший оператор БПЛА (малі, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Командир міномета, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---