ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У США висловили підтримку припиненню вогню на Донбасі

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Липня 2020, 12:55

Сполучені Штати Америки вважають: шляхом до врегулювання створеного Росією конфлікту є початок перемир’я на Донбасі. Вашингтон повністю підтримує зусилля України щодо повного припинення вогню на Сході.

Про це в twitter заявили у Посольстві США в Україні. Там сподіваються, що домовленості про режим тиші будуть втілені.

«США міцно підтримують рішучі зусилля України щодо повного запровадження припинення вогню. Ми сподіваємось, що реальний стан справ на місцях повністю відображатиме припинення вогню, передбачене Мінськими угодами, тоді як додаткові заходи щодо посилення припинення вогню, погоджені Тристоронньою контактною групою, вступають в дію 27 липня.

Дотримання режиму припинення вогню дасть перепочинок цивільним громадам, які постраждали від насильства, що триває шість років, та відкриє шлях до повного та всебічного врегулювання створеного Росією конфлікту на сході України», ‑ написали американські дипломати.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Третя штурмова і мумії росіян, масовий штурм біля Покровська, потужний підрив в Чорному морі: стрім

Третя штурмова і мумії росіян, масовий штурм біля Покровська, потужний підрив в Чорному морі: стрім

Масований механізований штурм росіян відбили північніше Покровська. Бригада «Азов» показала ворожу атаку на Шахове та Володимирівку — окупанти кинули в бій 22 одиниці бронетехніки. Для цього штурму росіяни навіть змінили тактику: підтягнули техніку ближче до Шахового й сховали її у лісосмузі. Попри все, колону окупантів розбили: частину техніки знищили у схованках, інша підірвалася на мінах, а далі по колоні відпрацювала артилерія та дрони. У результаті знищили дев’ять і уразили чотири броньовані машини росіян.

15 років тюрми: у Дніпрі засудили чоловіка, який інформував ворожі спецслужби про розміщення літаків ЗСУ

15 років тюрми: у Дніпрі засудили чоловіка, який інформував ворожі спецслужби про розміщення літаків ЗСУ

Суд визнав винним мешканця міста Дніпро у державній зраді, несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України, а також у виправдовуванні, визнанні правомірною та запереченні збройної агресії рф проти України (ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 114-2, ч. 1, 3 ст. 436-2 КК України).

Десантно-штурмові війська першими впроваджують систему «Імпульс»

Десантно-штурмові війська першими впроваджують систему «Імпульс»

Десантно-штурмові війська ЗСУ стануть першим родом військ, де буде повністю розгорнута цифрова система «Імпульс» для обліку військовослужбовців.

Сили оборони не дали ворожій ДРГ створити плацдарм для форсування Осколу — кадри з GoPro

Сили оборони не дали ворожій ДРГ створити плацдарм для форсування Осколу — кадри з GoPro

Українські захисники не дали ворожій диверсійно-розвідувальній групі створити плацдарм для подальшого форсування російськими окупаційними військами річки Оскіл на Лиманському напрямку.

Українські військові зірвали атаку росіян на Шахове: знищено 9 і пошкоджено 4 бронемашини

Українські військові зірвали атаку росіян на Шахове: знищено 9 і пошкоджено 4 бронемашини

Вранці 16 жовтня підрозділи Сил оборони України, зокрема артилерійські розрахунки бригад Збройних Сил та Національної гвардії України, а також екіпажів Сил безпілотних систем, відбили масовану механізовану атаку російських військ на селище Шахове на Добропільському напрямку.

На фронті сьогодні понад 60 бойових зіткнень: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

На фронті сьогодні понад 60 бойових зіткнень: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

Від початку доби ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони України.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Старший слюсар-монтажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій (кат. С, С1)

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

Діловод (контрактна служба, ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Фельдшер, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

--- ---