ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Залізні нерви та трохи фарту: українські воїни привезли з бою снаряд у решітці бронеавтомобіля

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Березня 2025, 13:41

На фронті кожна мить — це випробування на міцність. Бійці 5 окремої важкої механізованої бригади відчули це на собі, коли під час виконання бойового завдання на їхнє авто ворожий дрон скинув боєприпас.

Відповідні світлини оприлюднили на сторінці бригади.

Напруга, страх, невідомість… У такі моменти час ніби сповільнюється. Проте цього разу доля була на боці українських захисників — боєприпас не здетонував, застрягши в решітці автомобіля.

Воїни повернулися на базу разом із небезпечним «сюрпризом», де одразу викликали сапера. Професіонал своєї справи оперативно знешкодив детонатор і вилучив заряд, перетворивши смертельну загрозу на ще один доказ незламності українських захисників.

Як повідомляла АрміяInform, російські загарбники сподівалися сховати свою гаубицю від аеророзвідки Сил оборони серед заростей, проте недооцінили уважність українських дронарів.

До речі, якщо вам цікаві не тільки історії боїв, але й інший спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Їм не вдається підсунутися до переднього краю» — біля Костянтинівки росіяни діють методом випаленої землі

«Їм не вдається підсунутися до переднього краю» — біля Костянтинівки росіяни діють методом випаленої землі

На Костянтинівському напрямку ворог намагається просунутися до самого міста Костянтинівки. Використовують методику випаленої землі, руйнуючи все на своєму шляху.

Вже втретє — безпілотники атакували чергову російську нафтовидобувну платформу на Каспії

Вже втретє — безпілотники атакували чергову російську нафтовидобувну платформу на Каспії

Безпілотники СБУ втретє вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі.

Шпигунка з «однокласників», яка стежила за штабами, отримала 15 років тюрми з конфіскацією майна

Шпигунка з «однокласників», яка стежила за штабами, отримала 15 років тюрми з конфіскацією майна

За матеріалами СБУ 15 років в'язниці отримала ще одна зрадниця, яка коригувала атаки рашистів по Краматорську.

Наземні роботи на війні: як НРК відкривають безпечніші формати служби в ЗСУ

Наземні роботи на війні: як НРК відкривають безпечніші формати служби в ЗСУ

11 грудня 2025 року в Києві відбувся Defense Forum «Наземні роботизовані комплекси на війні. Проблеми та рішення», організований 93-ю окремою механізованою бригадою «Холодний Яр».

«Шахед» не долетів до пляжу: над морем збили ворожий БПЛА

«Шахед» не долетів до пляжу: над морем збили ворожий БПЛА

У ніч на 14 грудня мобільні вогневі групи прикордонників знищили 18 ворожих дронів-камікадзе.

ВАКАНСІЇ

Водій, військовослужбовець (за контрактом)

від 20300 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Стрілець стрілецького підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Бухгалтер

до 20700 грн

Баранівка

31 окрема механізована бригада

Розвідник

від 33000 до 33000 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---