Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
Від початку доби між українськими військами та російськими загарбниками відбулося понад 50 бойових зіткнень.
Про це повідомляється у зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 16:00 7 березня.
«Загалом, від початку доби відбулося 56 бойових зіткнень. Від цинічних обстрілів з території російської федерації продовжують потерпати прикордонні населені пункти, зокрема Пономаренки Сумської області. Крім того, ворог завдав авіаударів в районах населених пунктів Розсоші та Попівка Сумської області», — йдеться в повідомленні.
Сьогодні українські воїни відбивають дві атаки в районі Вовчанська на Харківському напрямку. Ворог завдав авіаудару в районі населеного пункту Гранів.
На Куп’янському напрямку ворог штурмує позиції наших захисників неподалік Загризового, на даний час триває одне боєзіткнення.
На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала сім разів, поблизу Греківки, Торського та в напрямках Нового і Новомихайлівки. Три боєзіткнення досі продовжуються.
На Сіверському напрямку ворог двічі атакував поблизу Білогорівки, отримав відсіч.
На Краматорському напрямку українські захисники відбивають чотири спроби окупантів просунутись вперед в районах Оріхово-Василівки та Часового Яру, ще два боєзіткнення вже завершились. Ворог завдав авіаудару по Часовому Яру.
На Торецькому напрямку противник 13 разів атакував неподалік Диліївки, Дружби, Дачного та Торецька. Одинадцять боєзіткнень тривають до цього часу. Авіаударів керованими бомбами зазнали Торецьк, Клебан-Бик та Костянтинівка.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 11 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Єлизаветівка, Промінь, Олексіївка, Андріївка та Улакли. Сили оборони стримують натиск противника та відбили дев’ять атак, два боєзіткнення — досі тривають. Авіаударів зазнали Покровськ та Звірове.
Сьогодні на Новопавлівському напрямку наші воїни відбили дві ворожі атаки поблизу Костянтинополя та Бурлацького. Ворог НАРами бив по Костянтинополю.
На Гуляйпільському напрямку загарбники завдали авіаудару по Залізничному.
На даний час наші війська відбивають два ворожі штурми на Оріхівському напрямку в районах населених пунктів Степове та П’ятихатки.
На Гуляйпільському та Придніпровському напрямках ворог наступальних дій не проводив.
У Курській області українські оборонці відбили п’ять атак росіян, ще п’ять зіткнень досі тривають. Противник, від початку доби, завдав 11 авіаційних ударів, загалом скинув по позиціях наших військ та населених пунктах 16 керованих авіаційних бомб та здійснив 185 артилерійських обстрілів.
На інших напрямках фронту ситуація суттєвих змін не зазнала.
@armyinformcomua
6 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України командир 141-ї окремої механізованої бригади ЗСУ полковник Богдан Шевчук отримав з рук Президента України Володимира Зеленського Бойовий прапор бригади.
Оператори 1-го мотопіхотного батальйону 58-ї мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського показали підбірку самогубство російських штурмовиків, які не схотіли чекати на приліт наших дронів.
Оператори 429-го полку «Ахіллес» Сил безпілотних систем за час виконання бойових завдань на Купʼянському напрямку уразили понад 1800 одиниць особового складу противника, з яких понад 1000 — ліквідовано.
Бійці батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали підбірку уражень ворожої піхоти, яка намагалася ховатися у кущах та руїнах.
Прикордонники спільно зі співробітниками Нацполіції викрили двох чоловіків — 35-річного жителя Одеси та 53-річного жителя Вінниці, які налагодили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних осіб поза пунктами пропуску.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя відбили потужну атаку ворога із застосуванням важкої техніки.
від 25000 до 25000 грн
Подільськ
Комендатура військових сполучень залізничної станції Подільськ
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…