ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ЄС закликали Вірменію і Азербайджан до миру

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Липня 2020, 12:10

Голова зовнішньополітичного відомства ЄС Джозеп Боррель 22 липня провів тристоронні телефонні переговори з міністрами закордонних справ Вірменії та Азербайджану задля зниження напруженості на тлі спалаху насильства на кордоні цих країн. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Бесіда Високого представника ЄС із закордонних справ із міністром закордонних справ Вірменії Зограбом Мнацаканяном та міністром закордонних справ Азербайджану Джейхуном Байрамовим стала першою прямою дипломатією з боку ЄС, яка об’єднала  країни, що конфронтують.

Боррель закликав обидві сторони взяти на себе зобов’язання припинити вогонь і вжити негайних заходів для полегшення ситуації.

Головний дипломат ЄС «закликав обидві сторони припинити збройну конфронтацію і утримуватися від дій і риторики, які провокують напруженість, повідомили в канцелярії Борреля.

Раніше також Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш закликав до «негайної та повної деескалації» і «повернення до переговорів» між Азербайджаном і Вірменією.

Після спалаху насильства, що почався 12 липня і тривав кілька днів між сусідніми країнами Південного Кавказу, загинули щонайменше 12 азербайджанських і 4 вірменських військових. Кожна зі сторін звинуватила іншу в початку бойових дій.

Остання велика збройна сутичка між арміями Азербайджану і Вірменії сталася в квітні 2016 року в Нагірному Карабасі. Десятки військовослужбовців з обох сторін загинули або були поранені. Вірменія і Азербайджан перебувають у стані війни з 1992 року.

Нагірний Карабах є міжнародно визнаною частиною Азербайджану, але контролюється вірменською стороною.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Прикордонники «Шквалу»нейтралізовують ворожу техніку, зв’язок та укриття у своїй зоні відповідальності.

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Воїни 3-ї бригади оперативного призначення НГУ «Спартан» взяли в полон окупанта, чию життєву історію можна було б назвати карикатурною, якби вона не була правдою.

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках

Ворог завдав удару ФАБом по Словʼянську: загинула людина

Ворог завдав удару ФАБом по Словʼянську: загинула людина

28 грудня 2025 року о 10:22 окупанти скинули авіабомби ФАБ-250 з УМПК на Словʼянськ, унаслідок атаки загинула одна людина, чотирьох поранено.

«Важливо продовдувати тиск на росію»: Президент прокоментував масовані обстріли та дипломатичну роботу

«Важливо продовдувати тиск на росію»: Президент прокоментував масовані обстріли та дипломатичну роботу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що нині тривають одні з найактивніших дипломатичних днів року, і до Нового року можуть бути ухвалені важливі рішення щодо України. Водночас, за його словами, результат залежить від готовності міжнародних партнерів посилювати підтримку та тиск на росію.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Верховина

Косівський РТЦК та СП

Водій категорії С+ (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Механік-моторист

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Розвідник-навідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Сапер військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

--- ---