ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Вони себе ділять на категорії А і Б» — у Часовому Яру безперестанні обстріли й атаки двох категорій штурмовиків

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Лютого 2025, 15:11
Курщина стала місцем суттєвого поповнення обмінного фонду. Скрін з відео ССО ЗСУ.

У Часовому Яру дуже великі руйнування. Противник, не відчуваючи снарядного голоду, вулицю за вулицею розбиває місто артилерією. Там справжня навала штурмовиків.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів представник 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Іван Петричак.

За його словами, кожна атака відбувається за одним сценарієм. Ворожі піхотинці спішуються з броньованих машин і розбігаються по підвалах. Всі ці невеликі піхотні групи постійно доводиться шукати й знищувати.

«Коли ми говоримо про невеликі піхотні групи, то може з’явитися хибна думка, що ціла бригада воює проти трьох окупантів. Таких груп багато, і час від часу вони намагаються заїжджати на техніці у великій кількості. Одні відволікають, інші намагаються заходити в тил», — розповів Іван Петричак.

Він зазначив, що це відбувається постійно. Ворог в режимі «нон-стоп» поповнює свої підрозділи новими солдатами. Охочих воювати серед росіян не бракує. Як каже Петричак, полонені розповідають, що основна мотивація — гроші.

«Вони себе ділять на категорії  А і Б. Це ті, хто підписав контракт, і ті, хто з колонії приходить, — у них мотивація зняти із себе кримінальну справу. І плюс гроші. Тому що гроші, які їм платять за підписання контракту або потрапляння в армію — це велика сума. Ну і плюс зарплатня 210 тисяч рублів плюс-мінус», — зазначив представник 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку «гаряче» — там відбулося 47 боєзіткнень. Це чи не половина усіх боїв на східному фронті. І це підтверджує — ворог не полишив своїх планів обійти та захопити Покровськ.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Знищений, але не захоплений — як виглядає Вовчанськ на 565-й день оборони

Знищений, але не захоплений — як виглядає Вовчанськ на 565-й день оборони

Бійці 57-ї мотопіхотної бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка показали місто Вовчанськ з висоти пташиного польоту.

Захищено вже 78% важливих логістичних шляхів у прифронтових регіонах — Денис Шмигаль

Захищено вже 78% важливих логістичних шляхів у прифронтових регіонах — Денис Шмигаль

Міністр оборони України 27 листопада працював на Херсонщині, де заслухав доповідь голови Державної спеціальної служби транспорту генерал-майора Олександра Яковця щодо облаштування антидронового захисту на автомобільних дорогах області.

Влучив у сектор «вибух» — окупант не зміг відстрілятися від дрона

Влучив у сектор «вибух» — окупант не зміг відстрілятися від дрона

Пілоти 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії показали знищення російського штурмовика, який чинив шалений спротив.

У Харкові затримали ділка, який за $14 тис. обіцяв сховати від мобілізації й вивезти за кордон

У Харкові затримали ділка, який за $14 тис. обіцяв сховати від мобілізації й вивезти за кордон

Повідомлено про підозру за фактом сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон України шляхом усунення перешкод, вчиненого з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України) 39-річному чоловіку.

Дрон прилетів в обличчя — у Покровську ворожий штурмовик отримав дрон

Дрон прилетів в обличчя — у Покровську ворожий штурмовик отримав дрон

Оператори БПЛА 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша змогли уразити російського піхотинця, який стояв у кущах.

Президент України відзначив орденом керівницю МЗС Латвії

Президент України відзначив орденом керівницю МЗС Латвії

Володимир Зеленський сьогодні зустрівся з міністеркою закордонних справ Латвії Байбою Браже, яка була нагороджена орденом «За заслуги» II ступеня – за вагомий особистий внесок у зміцнення нашої співпраці та підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

ВАКАНСІЇ

Майстер ремонтної майстерні

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Зв’язківець, військова частина А0563

від 20000 до 100000 грн

Охтирка

Військова частина А0563

Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 23000 до 123000 грн

Одеса

137 ОБМП

Бухгалтер

від 15500 до 22000 грн

Київ

Київський обласний військовий комісаріат

Зам. командира роти з озброєння

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

--- ---