ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

США анонсували пакет військової допомоги Україні з системами ППО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Грудня 2024, 13:48
Ілюстративне фото

Президент США Джо Байден найближчим часом схвалить передачу нового пакета військової допомоги Україні.

Цю інформацію підтвердив на брифінгу представник Білого дому Джон Кірбі.

Речник наголосив, що США залишаються абсолютно відданими зміцненню української протиповітряної оборони, а також інших сил та засобів.

«Протягом наступних днів ви побачите пакет допомоги від Сполучених Штатів, схвалений президентом, який включатиме, звичайно, системи протиповітряної оборони для України, щоб допомогти їй відбити напади рф, а також допомогти їй у боротьбі в Курську і навколо нього, щоб відбити північнокорейські хвилі, а також продовжити свої оборонні операції проти росіян на сході, де росіяни продовжують робити певні успіхи», — сказав Джон Кірбі.

Раніше ЗМІ повідомляли, що США найближчими днями оголосять фінальний пакет Ініціативи допомоги Україні в галузі безпеки (USAI), використавши решту коштів, зарезервованих на закупівлю нового озброєння для України.

Як повідомляла АрміяInform, Президент США Джо Байден пообіцяв посилення повітряної оборони України після масованої російської атаки на Різдво.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Росіяни вночі атакували Україну 80 БПЛА, 61 з яких вдалося перехопити

Росіяни вночі атакували Україну 80 БПЛА, 61 з яких вдалося перехопити

У ніч на середу, 5 листопада, російські окупанти запустили у бік України 80 ударних безпілотників із напрямків: Курськ, Орел, Міллєрово та Приморсько-Ахтарськ.

Сили оборони атакували п’ять районів зосередження зс рф, уразивши важливий об’єкт противника

Сили оборони атакували п’ять районів зосередження зс рф, уразивши важливий об’єкт противника

Протягом минулої доби українські військові завдали ударів по п’яти районах зосередження російських окупаційних сил уразивши важливий об’єкт противника.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

На Харківщині внаслідок удару рф загинули дві людини

На Харківщині внаслідок удару рф загинули дві людини

У ніч на середу, 5 листопада, російські війська завдали ударів по шести населених пунктах Харківської області, в результаті чого загинули дві людини.

ГУР оприлюднило схему ворожого БПЛА «Оріон» та дані підприємств, залучених у виробництві

ГУР оприлюднило схему ворожого БПЛА «Оріон» та дані підприємств, залучених у виробництві

ГУР МО України в рубриці «Засоби ураження» розділу «Компоненти у зброї» порталу War&Sanctions оприлюднює тривимірну схему російського БПЛА «Оріон», а також інформацію про 43 підприємства, залучених до його виробництва.

Три людини постраждали унаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

Три людини постраждали унаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

За минулу добу ворог завдав ударів по цивільній інфраструктурі населених пунктів Херсонської області.

ВАКАНСІЇ

Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Водій-електрик

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Водій-санітар до 79 ОДШБр

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова бригада

Водій мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Снайпер до 86 окремого батальйону ТрО

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

--- ---