ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Запоріжжі та на Волині затримано чоловіків, які підпалили релейну шафу й автівки військових

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Листопада 2024, 10:49

Служба безпеки та Національна поліція затримали ще двох ворожих поплічників, які на замовлення спецслужб росії шпигували за Силами оборони та вчиняли підпали на півдні та заході України.

Про це повідомили в СБУ.

Так, у Запоріжжі затримано 31-річного наркозалежного, який раніше провів у тюрмі 6 років за крадіжки, а після виходу на волю був дистанційно завербований окупантами.

За їхніми вказівками рецидивіст підпалив службовий автомобіль ЗСУ, який проходив техобслуговування після бойових завдань на фронті. Крім того, фігурант відслідковував наявність особового складу на місцях дислокації Сил оборони.

За наявними даними, рашисти намагалися отримати цю інформацію для підготовки нових повітряних ударів по місту. Правоохоронці затримали підозрюваного під час спроби підпалу чергового авто. Одночасно СБУ провела комплексні заходи для убезпечення локацій Сил оборони на території прифронтового міста.

На Волині затримано 18-річного місцевого жителя, який спалив релейну шафу на лінії залізничного сполучення поблизу обласного центру.

Таке завдання він отримав від представника спецслужб рф, який дистанційно залучив молодика до співпраці через російські телеграм-канали з пошуку «легких» заробітків.

За викритими фактами обом затриманим повідомлено про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за декількома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану);
  • ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу за попередньою змовою групою осіб).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Запорізькій та Волинській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласних прокуратур.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

Священник УПЦ (МП), лікар, охоронець поплічника Медведчука: ліквідовано ще 4 «схеми для ухилянтів»

СБУ та Нацполіція ліквідували ще 4 «схеми для ухилянтів» на Київщині та Буковині

Слобожанські десантники ліквідували чергову партію окупантів

Слобожанські десантники ліквідували чергову партію окупантів

Десантники 81 окремої аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ліквідували іще одну партію вирожої живої сили.

Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

Зняття з обліку за долларове «дякую»: на Дніпропетровщині повідомили про підозру працівнику ТЦК

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомлено про підозру військовослужбовцю РТЦК та СП на Дніпропетровщині.

Україна та Нідерланди спільно вироблятимуть дрони — Володимир Зеленський

Україна та Нідерланди спільно вироблятимуть дрони — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом. Після її закінчення міністри оборони двох країн підписали меморандум про спільне виробництво дронів. 

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого затримали на початку 2024 року у Донецькій області.

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Прикордонники «Фенікса» відбили черговий масований штурм, в якому окупанти задіяли чотири танки та велику кулькість іншої техніки.

ВАКАНСІЇ

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

Фельдшер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Механік-водій БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

--- ---