ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Воїн на псевдо «Джанкой» розповів про переваги служби у підрозділі ПТРК

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Жовтня 2024, 20:19

Воїн із позивним «Джанкой», молодший сержант і командир розрахунку протитанкових ракетних комплексів 23 окремої механізованої бригади, захищає Батьківщину вже півтора року.

Історію бійця оприлюднило Оперативне командування «Схід».

Цей позивний він отримав від побратимів недарма. Після знайомства та входження в бойовий колектив довго вибирати не довелося: Олександр виїхав із Криму, тому бійці без вагань сказали: будеш «Джанкой».
До військкомату він прийшов добровільно. Спершу його направили на навчання бойового медика, але відбір не пройшов, тож він став спеціалістом із протитанкових ракетних комплексів. Олександр уміє працювати з усіма протитанковими засобами — від «Фагота» 1960-х років до сучасних «Стугна-П», «Джавелінів», а також трофейних «Корсарів».
«Мобілізувався, тому що бажав захистити своїх рідних, свою домівку, свою країну, бо ім’я «Олександр» означає «захисник»,—аргументує боєць.
Наш герой, як і більшість військових, живе війною, і навіть у нечасті відпустки завжди пам’ятає про своїх побратимів, не забуває про них ані на мить і прагне якомога швидше повернутися до хлопців.
Колектив підрозділу ПТРК він вважає дружнім, поважає командирів і чітко виконує накази, залежно від поставлених завдань. Має велику довіру до командування і впевнений, що їх не посилатимуть даремно.
Олександру доводилося виконувати різні завдання, і одне з них на напрямку Роботиного минулого року виявилося нетиповим для протитанкістів: отримавши наказ вразити скупчення ворожої піхоти, що займала небезпечну позицію, Джанкой виконав завдання з максимальною результативністю. Як він сам висловився: «Після влучання аж кеди полетіли в різні боки!»
Одним із найважчих маневрів для розрахунків є вихід на позицію, оскільки ворог пильно стежить за цим з дронів. Але «Джанкой» разом із побратимами цілеспрямовано продовжує виходити «на нуль», адже, як він переконаний, тільки так можна перемогти сильного і підступного ворога.
Раніше АрміяInform повідомляла, що іноземні інвестори вклали $25 млн у розвиток оборонних технологій України через Brave1.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дрон Lasar’s Group осідлав ворожу установку ЗРК Бук, проїхав верхи 15 км, а потім підірвав разом з ракетами

Дрон Lasar’s Group осідлав ворожу установку ЗРК Бук, проїхав верхи 15 км, а потім підірвав разом з ракетами

Український FPV-безпілотник осідлав пускозаряджальну установку зенітно-ракетного комплексу БУК-М3, проїхав на ній близько 15 кілометрів, після чого самоліквідувався, знищивши ворожу техніку.

«Build with Ukraine»: Україна показала представникам НАТО зброю, готову до спільного виробництва

«Build with Ukraine»: Україна показала представникам НАТО зброю, готову до спільного виробництва

Міністр оборони України Денис Шмигаль разом з командою презентували спроможності українського виробництва зброї Премʼєр-міністерці Литви Інзі Ругінене, представникам НАТО та іншим поважним іноземним гостям.

«Стінгер» проти «Шахеда»: на заході України з ПЗРК збили ворожий дрон

«Стінгер» проти «Шахеда»: на заході України з ПЗРК збили ворожий дрон

На західному напрямку бійці мобільної вогневої групи 114-ї бригади Повітряного командування «Захід» знищили російський ударний безпілотник типу «Shahed».

Під дощем і прицілом: як «Батя» прикривав саперів під час підриву будинку з окупантами

Під дощем і прицілом: як «Батя» прикривав саперів під час підриву будинку з окупантами

52-річний старший солдат Анатолій «Батя», ветеран АТО та батько чотирьох дітей, розповів про свій бойовий шлях, зокрема про ризиковану спецоперацію в Торецьку, де він з кулемета прикривав саперів під час підриву будинку з окупантами, за що згодом отримав орден «За мужність».

Бійці «Гарту» захопили на Харківщині російських «Равшана і Джамшута»

Бійці «Гарту» захопили на Харківщині російських «Равшана і Джамшута»

На Харківщині до рук бійців бригади «Гарт» потрапили російські «Равшан і Джамшут».

За вересень БпАК уразили 66,5 тис. цілей, це 10,8% більше ніж у серпні: Головком

За вересень БпАК уразили 66,5 тис. цілей, це 10,8% більше ніж у серпні: Головком

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів чергову нараду з питань розвитку безпілотних систем у Збройних Силах України.

ВАКАНСІЇ

Майстер БПЛА в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Командир взводу

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Бойовий медик взводу

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

--- ---