ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

50% завдань, які виконують мої побратими на лінії вогню, залежать від зв’язку — десантник Сергій

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Жовтня 2024, 14:12

Налагоджений радіозв’язок — одна з головних складових під час операцій десантно-штурмових підрозділів. З його допомогою відбувається коригування дій, миттєва передача надважливої інформації, яка допомагає нашим захисникам успішно діяти на полі бою. Про це розповідає сержант-зв'язківець Сергій, який проходить службу у 80 окремій десантно-штурмовій Галицькій бригаді.

Історію бійця оприлюднила офіційна сторінка бригади.

«Моя професія важлива тим, що 50% завдань, які виконують хлопці на лінії зіткнення з ворогом, залежать від зв’язку. Важливо мати гарний зв’язок — це комунікація, і люди більше можуть допомогти одне одному вижити, тому що без зв’язку вони не можуть зорієнтуватися, яка і кому допомога потрібна чи як вийти на ворога, який до когось підійшов. Тому зв’язок єтаким важливим наших хлопців, які перебувають там», —  каже захисник.

Сергій родом з Одещини. До лав Збройних Сил приєднався два роки тому. До цього працював на будівництві та займався ремонтом автівок. Взяти до рук зброю вирішив заради захисту своєї родини.

«Треба захищати сім’ю! У мене дружина, двоє дітей, батьки, і хочеться що б вони жили краще!» —  коментує свою мотивацію зв’язківець.

За роки широкомасштабної війни Сергій пройшов чимало гарячих точок. Налагоджуючи зв’язок для підрозділів у Часовому Яру, ледь не загинув під обстрілами ворога. Окупанти навмисно цілилися в нього та його товаришів, аби ліквідувати як пріоритетну ціль.

«Цей день пам’ятаю, ми з товаришем поїхали в Часів Яр, зробили роботу і попали під артобстріл. Потім почали «Гради» працювати — тоді дістав першу контузію важку, а мого товариша поранило осколками. Із сусіднього підрозділу були поранені, було дуже небезпечно».

Відвага, мужність та відданість справі — саме за ці якості днями Сергій отримав медаль «За військову службу Україні» з рук Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського.

«Вона мене змотивувала до роботи. В мене посада сержантська, то я переважно контролюю процес виконання завдань, людей, що вони роблять, сам їм допомагаю. Як кажуть сержанти, «слідуй за мною, роби як я». Тому мене це мотивує ще більше працювати в нашому колективі і в нашій бригаді!»

Раніше АрміяInform повідомляла, що окупанти бігають у чистому полі в «кращих традиціях» Другої світової війни.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 9 населених пунктів Харківської області.

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

На межі Дніпропетровщини та Донеччини 141-ша окрема механізована бригада звільнила село Січневе. Штурмовики підрозділу «Шквал» ліквідували 50 окупантів, ще 8-х взяли в полон.

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф особисто оглянув винищувач F-35А, який у вересні збив над Польщею російський дрон, ймовірно, «Гербера».

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на 08 жовтня противник атакував 183-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

З впровадженням системи DELTA на всіх рівнях Збройних сил України кількість верифікованих знищених та пошкоджених цілей складає понад 130 тисяч.

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

В експериментальний проєкт «Контракт 18–24» включили 67-му окрему механізовану бригаду Збройних Сил України. У переліку вакантних посад оператори безпілотних літальних апаратів та наземних роботизованих комплексів.

ВАКАНСІЇ

Офіцер штабу (РЕБ)

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Медична сестра, анестезист відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

від 20000 до 120000 грн

Десна (Чернігівська обл.)

Військова частина А4302

Кулеметник

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Кухар їдальні, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Інструктор з інженерної підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

--- ---