У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
Президент України Володимир Зеленський провів телефонні переговори із Президентом США Джозефом Байденом і висловив вдячність Сполученим Штатам за непохитну підтримку України від початку повномасштабного російського вторгнення.
Про це він інформує в соцмережах 16 жовтня.
«Лідерство Президента Байдена в об’єднанні світу та міцна двопартійна підтримка Америки мали вирішальне значення та допомогли Україні вистояти й захистити нашу незалежність», — заявив Володимир Зеленський.
Він вдячний Президенту Байдену, обом партіям Конгресу та американському народу за оголошений сьогодні оборонний пакет на суму 425 мільйонів доларів, до якого увійшли нові системи протиповітряної оборони й далекобійне озброєння.
Президент України запропонував розглянути можливість розвитку спільного виробництва зброї. Також обговорили важливість додаткових тренувань для українських воїнів.
Окрему увагу вони приділили майбутньому онлайн-засіданню Української оборонної контактної групи, формату Рамштайн.
Володимир Зеленський поінформував Президента Байдена про своє сьогоднішнє звернення до українського парламенту, під час якого План перемоги отримав тверду підтримку всіх парламентських партій та груп.
«Завтра представлю його нашим партнерам із ЄС на засіданні Ради Європи. Продовжуємо працювати з партнерами над втіленням Формули миру. Дякуємо США за готовність допомогти Україні зміцнити позиції, щоб примусити росію до доброчесної дипломатії», — зазначив Володимир Зеленський.
Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський представив народним депутатам у Верховній Раді План перемоги, спрямований на завершення війни проти російської агресії до наступного року.
@armyinformcomua
У Міністерстві оборони України пояснили порядок виплати грошового забезпечення за грудень 2025 року.
За даними слідства, у грудні 2025 року посадовець Рівненського обласного ТЦК та СП організував схему одержання неправомірної вигоди від військовозобов’язаного.
На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 97. Сили оборони України стримують наступ російських окупантів.
Про це на стрімі Армія TV розповів командир 1-го батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Максим «Кондор» Богачук.
Шукаючи підробіток, у мобільному додатку громадянин Молдови погодився за гроші підпалювати автомобілі, якими користуються військовослужбовці ЗСУ.
Група бійця 68-ї окремої єгерської бригади з позивним «Туман» провела на позиціях під Покровськом майже три місяці — під постійним вогнем ворожої артилерії та FPV-дронів.
Машиніст екскаватора, військовослужбовець (інженерна спеціальність)
від 21000 до 121000 грн
Львів
125 обр СВ ЗСУ
Снайпер до 23го окремого батальйону спецпризначення
від 23000 до 123000 грн
Київ
ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…