ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент повідомив про результати своїх візитів до країн Європи цього тижня

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2024, 20:21
Володимир Зеленський та президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр

Президент Володимир Зеленський підбив підсумки своїх закордонних візитів цього тижня, під час яких він відвідав Німеччину, Італію, Францію, Велику Британію та Хорватію.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

У Німеччині Володимир Зеленський провів переговори з канцлером Олафом Шольцем та президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.

«Буде новий оборонний пакет для України від Німеччини. Я дякую особливо за допомогу системами ППО — у цьому Німеччина безумовний лідер підтримки. Я дякую за ще одну IRIS-T. Ми обговорили з канцлером, якою буде підтримка в цьому році і в наступному – для нас дуже важливо, щоб обсяг допомоги від Німеччини залишався сталим», — сказав глава держави.

У Ватикані Володимир Зеленський провів зустріч із Папою Римським Франциском і Держсекретарем кардиналом Пароліном. Обговорювалося питання звільнення українських громадян з російського полону.

«Воїни й цивільні, діти й дорослі. Тисячі українців і українок. Дуже важко вести цю роботу — підштовхувати обміни, і саме тому потребуємо спеціальної допомоги, зокрема зусиль Ватикану. Ми домовилися, що Україна передасть список журналістів, які зараз у полоні в росії. Ми обговорили детально повернення цивільних, повернення депортованих дітей. І ми сподіваємося на підтримку. Ми готуємо на цей місяць зустріч у Канаді саме щодо цього пункту Формули миру, щодо гуманітарних питань. Я запросив Ватикан узяти участь», — сказав Президент.

Він додав, що представив лідерам Європи український План перемоги і всі деталі нашої стратегії наближення миру — геополітичні, військові, економічні.

«Пояснили в Лондоні, яка далекобійність зараз потрібна і яке наше бачення, щоб зміцнити фронт. Дуже хороша розмова була з Емманюелем, і Франція багато в чому вже допомогла нам об’єднати інших партнерів, зараз розраховуємо саме на таке лідерство. Італія — дуже принципова позиція Джорджі, чітке розуміння наших мотивів і потреб Європи», — сказав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що тепер на рівні команд продовжиться робота з партнерами у Європі, щоб максимально наповнити кожен запланований крок, і План перемоги має привести до дієвого другого Саміту миру, щоб війна завершилась. І щоб це було справедливе, чесне завершення війни.

«Я вдячний Хорватії й усім партнерам на Балканах та в регіоні Південно-Східної Європи за вже третій наш саміт — цей формат, який допомагає берегти європейську єдність. Я дякую всім за підтримку Формули миру й формату Саміту миру. Я впевнений, що План перемоги — якщо партнери справді рішучо будуть з нами — стане надійним мостом між ситуацією зараз і миром, якого ми всі так прагнемо», — сказав Президент.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Янкі», «Нафаня» та «Дава» — українські пілоти, які зуміли стримати ворожий штурм у ближньому бою

«Янкі», «Нафаня» та «Дава» — українські пілоти, які зуміли стримати ворожий штурм у ближньому бою

Оператори безпілотних систем з позивними «Янкі», «Нафаня» та «Дава» вступили у ближній бій з російськими штурмовиками, яким вдалося проникнути на їхні позиції в районі Костянтинівки, та за підтримки з повітря ліквідували ворожу загрозу.

Розбив скло прикладом і втік: в Одесі правоохоронець погрожував працівникам ТЦК

Розбив скло прикладом і втік: в Одесі правоохоронець погрожував працівникам ТЦК

В Одесі правоохоронець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, погрожував працівникам територіального центру комплектування та соціальної підтримки й пошкодив службовий автомобіль.

Підкрались і знищили — дронарі очищають Харківщину від російських «ждунів»

Підкрались і знищили — дронарі очищають Харківщину від російських «ждунів»

Підрозділи безпілотників об’єднаних Сил Залізної бригади очищають Харківщину від російських окупантів і знищують ворожі «дрони-ждуни».

Десантники показали відбиття ворожого штурму в районі Добропілля очима своїх пілотів

Десантники показали відбиття ворожого штурму в районі Добропілля очима своїх пілотів

Бійці 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади показали відбиття масованого механізованого штурму рф в районі Добропілля очима своїх операторів безпілотних систем.

Україна та Хорватія поглиблюють оборонне партнерство

Україна та Хорватія поглиблюють оборонне партнерство

Україна та Хорватія зробили черговий крок до зміцнення спільних оборонних спроможностей. Міністр оборони України Денис Шмигаль та Віцепрем’єр-міністр — Міністр оборони Хорватії Іван Анушич підписали Лист про наміри щодо розширення оборонно-промислової співпраці між двома державами.

В Армія+ з’явився навчальний курс із бойової системи DELTA

В Армія+ з’явився навчальний курс із бойової системи DELTA

Міністерство оборони запустило базовий навчальний курс із бойової системи DELTA. Він доступний в застосунку Армія+ і дає стартові знання роботи в бойовій екосистемі, яка допомагає Cилам оборони мати повну картину поля бою, планувати операції та координувати роботу підрозділів.

ВАКАНСІЇ

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Заступник командира роти з МПЗ, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор пункту управління артрозвідкою

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Заряджаючий, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік-водій

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

--- ---