ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Здохнути під червоним прапором — росіяни атакували понад півсотнею одиниць бронетехніки

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Вересня 2024, 8:28

Бійці 46 аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ відбили 24 спроби прориву, в яких ворог атакував 52 одиницями техніки, у тому числі танком з червоним прапором.

Відео напруженого бою з’явилося на каналі бригади.

«російські окупанти вдалися до чергового масованого штурму, який з різною інтенсивністю тривав упродовж усієї доби. Під акомпанемент КАБів ворог атакував танками, БТР, БМП. Наші десантники «палко зустріли гостей» вогнем артилерії та FPV-дронами, залучили танкову роту й штурмові групи для зачищення піхоти противника в укриттях», — прокоментували відео в бригаді.

За даними десантників, вони знищили по 8 ворожих танків і БМП, 4 БТР, по одному МТЛБ і мотоциклу. Пошкоджено 4 БМП. Безповоротні й санітарні втрати особового складу становили 72 окупанти.

Як повідомляла АрміяInform, воїни 46 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ 12 вересня відбили чотири хвилі ворожих штурмів.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу – підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Літак, ЗРК і РЛС: бійці «Альфа» вдарили по техніці рф на сотні мільйонів доларів на аеродромі Бельбек

Літак, ЗРК і РЛС: бійці «Альфа» вдарили по техніці рф на сотні мільйонів доларів на аеродромі Бельбек

Цієї ночі далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму.

«Нервова реакція з боку ворога» — на Куп’янському напрямку ворожі дрони не дістають до логістичних маршрутів

«Нервова реакція з боку ворога» — на Куп’янському напрямку ворожі дрони не дістають до логістичних маршрутів

На Куп’янському напрямку ворог вимушений відійти, і зараз стоїть на позиціях далі, ніж стояв рік тому. В самому ж місті Куп’янську оточені росіяни ховаються. Тривають потужні обстріли міста.

Генератори під соснами й «мавіки» в сітці — робота дронів Сил оборони на Харківщині

Генератори під соснами й «мавіки» в сітці — робота дронів Сил оборони на Харківщині

Підрозділи безпілотників 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продовжують бойову роботу на Харківщині — у лісистій місцевості FPV-дрони знищують техніку, живу силу та перехоплюють ворожі БПЛА.

Побори та тиск на підлеглих — ДБР передало до суду справу посадовців бригади з Хмельниччини

Побори та тиск на підлеглих — ДБР передало до суду справу посадовців бригади з Хмельниччини

ДБР завершило масштабне розслідування щодо злочинного угруповання у бригаді з Хмельниччини, яке очолив заступник командира. За даними слідства, схема «поборів» із підлеглих завдала державі понад 5 млн грн збитків і призвела до загибелі одного з військових.

«Пекельне ралі» без фар: логістика війни очима водія «Херсона» з мінометної батареї

«Пекельне ралі» без фар: логістика війни очима водія «Херсона» з мінометної батареї

Водій мінометної батареї 41-ї окремої механізованої бригади з позивним «Херсон» щодня возить боєкомплект і бійців дорогами, де за машинами полюють дрони та артилерія.

Екстрений виклик без мережі: МВС запустило застосунок 112

Екстрений виклик без мережі: МВС запустило застосунок 112

Міністерство внутрішніх справ України запустило офіційний застосунок 112 для екстреного виклику допомоги, який може працювати навіть за відсутності мобільного зв’язку.

ВАКАНСІЇ

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 120000 грн

Одеса

Державна прикордонна служба України

Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Діловод в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

--- ---