ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Хвостаті рятувальники — собаки-детектори розміновують Донеччину

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2024, 18:38

Кай, Сісі та Блерт — це собаки-детектори, які завдяки бездоганному нюху здатні знаходити вибухонебезпечні предмети там, де «губиться» металошукач піротехніка.

Про собак розповіла 10 вересня Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Ці спеціально треновані собаки можуть виявляти одразу декілька видів вибухонебезпечних речовин. Провідники зі службовими собаками працюють у парі з піротехніками.

Вони перевіряють узбіччя доріг, покинуту ворожу техніку, працюють на завалах та здійснюють контрольну «зачистку» території після саперів для виявлення менших або прихованих мін та вибухових речовин.

Собак-детекторів для ДСНС передав  Фонд The Howard G. Buffett Foundation (HGBF). Рятувальники постійно займаються гуманітарним розмінуванням території, а службові собаки професійно допомагають безпечно виявляти небезпечні знахідки.

Як повідомляла АрміяInform, півторарічна німецька вівчарка Кобра щойно завершила курс навчання у Кінологічному центрі й тепер разом з господарем Романом Шантою продовжує службу у відділі прикордонної служби «Соломоново» Чопського загону.

 

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Фельдшер медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Начальник медичного пункту

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

--- ---