Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…
Командування Сухопутних військ проводить розслідування, щоб виявити, чи було зроблено достатньо, аби убезпечити життя і здоровʼя військовослужбовців військового навчального закладу у Полтаві, по якому сьогодні вдарили російські ракети.
Про це інформують 3 вересня Сухопутні війська.
Також вони з’ясовують, чи належно здійснювалося керівництво закладом в умовах постійної ракетної загрози противника.
«Ми втратили мужніх українців, наших побратимів та посестер, військовослужбовців. Це війна. І наших громадян, наших воїнів вбив противник, завдавши удару далеко в тилу. Щиро співчуваємо всім, хто втратив рідних, розділяємо горе близьких», — зазначили у Сухопутних військах.
Вони запевнили, що зроблять все можливе для якнайшвидшого видужання поранених.
За їхніми словами, заходи щодо убезпечення особового складу на обʼєктах будуть посилені, як і вимоги до дисципліни та до командування частин.
«Разом з військовим керівництвом держави закликаємо міжнародних партнерів пришвидшити надання допомоги, яка дозволить відсунути смертоносну російську зброю від українських кордонів», — наголосили у Сухопутних військах.
Нагадаємо, внаслідок російської атаки по місту Полтава станом на 18:00 3 вересня відомо про 51 загиблу людину та понад 200 поранених.
Як повідомляла АрміяInform, часовий проміжок між тривогою і прильотом смертельних ракет був настільки коротким, що застав людей в момент евакуації до бомбосховища.
@armyinformcomua
49-річний киянин Денис із позивним «Артист» до війни був актором театру та кіно. Зізнається, що не раз перевтілювався у ролі воїнів-захисників — тоді ще на сцені. Тепер — у реальності. Його нинішня роль не має дублерів: молодший сержант, командир міномета, реальні позиції на Донеччині.
Під час візиту до Люксембургу Міністр оборони України Денис Шмигаль провів низку зустрічей, на яких було узгоджено новий пакет військової допомоги — до нього увійдуть дрони, тактичні машини та прилади нічного бачення.
За процесуального керівництва Запорізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону на вимаганні хабаря викрито працівників двох районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Запорізької області.
Річкова флотилія Військово-Морських Сил України оприлюднила відео, у якому показала свій флагман — малий броньований артилерійський катер «Буча».
Головне управління розвідки МО України оприлюднило на порталі War & Sanctions дані про 139 морських суден та 142 капітанів, причетних до перевезення підсанкційної нафти та викраденого українського зерна.
На Сумщині артилеристи 225-го окремого штурмового полку одним влучним ударом зірвали спробу російських окупантів форсувати річку, накривши ворожу групу прямо на березі.
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Саме таку неофіційну назву отримали перші в історії випробування взаємодії пілотованого літака з дроном зі штучним інтелектом в ролі напарника на авіабазі Еглін у Флориді (США)…