ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони поліпшили тактичне становище на лівому березі Дніпра

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Серпня 2024, 10:32

На лівобережних плацдармах та на Оріхівському напрямку українські захисники не мають втрат території та позицій, на деяких ділянках становище вдається покращувати.

Подробиці в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив 30 серпня речник ОУВ «Таврія» Дмитро Лиховій.

— Це активна оборона. Відновлюються деякі позиції, деякі спостережні пункти. Тобто при тому, що ми не маємо втрат території і позицій, на деяких ділянках це становище покращується. Причому це відбувається як на Херсонщині на лівобережних плацдармах на березі Дніпра, так і на Оріхівському напрямку, — сказав він.

Речник зазначив, що на тлі ситуації на інших напрямках, зона відповідальності ОУВ «Таврія» лишається найспокійнішою — активність ворога тут є меншою.

— Це ще один доказ того, що в росіян немає ресурсу для ведення активних та ефективних наступальних дій на кількох напрямках одночасно. І фактично вони активність попередню й анонси щодо їхніх наступів на Запорізькому напрямку принесли в жертву перекиданню підрозділів на інші напрямки. Тут у них просто немає ресурсу для того, щоб вести активні бойові дії і кудись просуватися, — пояснив військовий.

Речник зазначив, що саме із Запорізького напрямку окупанти перекинули певну незначну кількість підрозділів на інші напрямки та в Курську область. Це дається взнаки.

— Відтак маємо тут певну стабілізацію, яка проявляється і в зменшенні піхотних штурмів, й у використанні артилерії в тому числі, — підкреслив він.

Як порівняти з липнем, у серпні зменшилась також інтенсивність ворожих артилерійських обстрілів, це є наслідком успішних дій українських ракетників, авіації та дронарів.

Однак, з іншого боку, росіяни продовжують активно застосовувати авіацію та БПЛА. Лише за вчора в зоні відповідальності ОУВ «Таврія» противник завдав 5 авіаударів із використанням 11 керованих авіабомб, всі вони припали на Херсонську область.

Також за минулу добу окупанти здійснили 180 скидів з коптерів із використанням майже 300 боєприпасів, зокрема 4-х з отруйними речовинами, і застосували 257 FPV дронів-камікадзе.

Раніше АрміяInform повідомляла, що «епідемія» косить російські ударні БПЛА на Півдні — 95% вмирають просто в повітрі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Військові рф завдали ракетного удару по м. Кривий Ріг, є поранені.

Наводила КАБи на позиції Сил оборони: зрадниця отримала 15 років в’язниці

Наводила КАБи на позиції Сил оборони: зрадниця отримала 15 років в’язниці

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала ще одна зрадниця, яка наводила російські КАБи на оборонців Донеччини.

МОУ розпочало випуск першого в Україні практичного довідника для операторів протимінної діяльності

МОУ розпочало випуск першого в Україні практичного довідника для операторів протимінної діяльності

Міністерство оборони України представило перше видання Технічного альманаху з протимінної діяльності «Машини, сенсори, підводні системи та захист персоналу».

«Гра у хованки у Покровську»: як наші пілоти полюють на штурмовиків рф

«Гра у хованки у Покровську»: як наші пілоти полюють на штурмовиків рф

Пілоти 155-ї механізованої бригади імені Анни Київської показали, як знищують російських штурмовиків на Покровському напрямку.

«Бронетроща» на Купʼянському напрямку: воїни полку «Ахіллес» спалили БМП і танк росіян

«Бронетроща» на Купʼянському напрямку: воїни полку «Ахіллес» спалили БМП і танк росіян

На Купʼянському напрямку екіпажі 429-го полку «Ахіллес» відбили російський штурм та знищили ворожі БМП-3 і танк.

Окупанти атакували кафе у Херсоні, є загиблі та поранені

Окупанти атакували кафе у Херсоні, є загиблі та поранені

Сьогодні, 8 січня, російські військові здійснювали обстріли населених пунктів Херсонської області з артилерії та мінометів, а також за допомогою дронів різного типу. Внаслідок цього загинули четверо людей, ще семеро дістали поранення.

ВАКАНСІЇ
Артилерист в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Штурмовик

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Командир взводу

від 23000 до 28000 грн

Ковель

Військова частина А4825

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець. Оператор БПЛА

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область

--- ---