Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…
Служба безпеки та Національна поліція нейтралізували злочинну групу, яка на «замовлення» рф палила службові авто Сил оборони на заході України.
Про це інформує Служба безпеки України.
Зазначається, що в результаті комплексних заходів на Хмельниччині затримано лідера банди, що працював на розвідку країни-агресора.
«Ним виявився місцевий житель, який сам вийшов на окупантів, щоб налагодити з ними співпрацю в обмін на гроші. Для цього він розмістив у даркнеті своє „резюме“, де запропонував „послуги“ з підпалів автомобілів ТЦК», — розповіли у відомстві.
У СБУ розповіли, що на «оголошення» фігуранта відповів представник рф, який дав йому завдання на знищення військових авто у Хмельницькому.
Для вчинення злочинів молодик залучив ще декількох жителів регіону.
Фігуранти підпалили два транспортні засоби місцевого військкомату за допомогою «коктейлів Молотова».
Зловмисники знімали загоряння авто на камери власних телефонів для надсилання потім «звіту» окупантам.
У відомстві зазначили, що військова контррозвідка СБУ спільно з карним розшуком Нацполіції задокументувала підривну діяльність злочинної групи і затримала її організатора «по гарячих слідах».
Під час обшуків у нього вилучено мобільні телефони та сім-карти, які він використовував для комунікації з агресором.
Наразі затриманому повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
«Зловмисник перебуває під вартою. Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації його злочинних дій. Також триває розслідування для притягнення до відповідальності його спільників. Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми», — йдеться в повідомленні.
Комплексні заходи проводи за процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.
Як повідомляла АрміяInform, контррозвідка Служби безпеки нейтралізувала масштабну агентурну мережу фсб, яка готувала ракетно-бомбові та дронові удари рф по шести регіонах України.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.
Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.
Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.
від 20000 до 120000 грн
Львів
217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…