Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Олександр, як він сам себе називає «Кременчуцький», багато років прожив у Бразилії, але приїхав на Батьківщину і став мінометником у складі 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша.
В Латинській Америці у нього залишилася сім’я і донька, якій майже виповнилося 17 років. Позивний у мінометника відповідний – «Бразилія».
Сашко зізнався, що його визнали обмежено придатним через астму, але він виконує завдання на рівні з іншими солдатами. Один з результатів – ураження з першого разу російського БТРа.
В Службі зв’язків з громадськістю 68-ї ОЄБр показли відео з бійцем, на якому він розповідає про свій бойовий шлях, а також звертається до своєї сім’ї, яка залишилася в Бразилії, португальською:
Напередодні АрміяInform уже розповідала про 19-річного бійця з позивним «Мадара», який повернувся з Німеччини, щоб стати морпіхом.
Сили оборони України — це, насамперед, люди. На нашому сайті ви можете почитати історії інших захисників — наприклад, про розвідника бригади «Рубіж» на псевдо «Гаррі» або про старшу бойову медикиню, начальника медичного пункту дивізіону Наталію з позивним «Джері». Або ж про 21-річного мехвода з позивним «Ланцет».
Такі історії показують, що кожен може знайти собі застосування в Силах оборони. Для цього ви можете скористатися агрегатором вакансій від АрміяInform або підібрати собі посаду на сайті «Будь собою».
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…