Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
До тюремного ув’язнення засуджено зрадника України сергія лебедєва, який також відомий під псевдонімом «лохматий».
Про це інформує Служба безпеки України.
Зазначено, що він працює на фсб як «позаштатний воєнкор» московського інформагентства «РИА Новости» та переховується від правосуддя в тимчасово окупованому Донецьку.
«Судовий розгляд відбувся у спеціальному судовому провадженні in absentia (за відсутності обвинуваченого)», — йдеться в повідомленні.
За матеріалами справи, суд призначив сергію лебедєву 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як встановило розслідування, агент виконував завдання фсб за декількома напрямами.
«Перший — це збір розвідданих про Сили оборони та коригування повітряних атак рф на цивільну інфраструктуру України», — зауважили у СБУ.
Для цього зрадник залучав інформаторів, яких знаходив на власному телеграм-каналі із загальною аудиторією понад 30 тис. підписників.
«Так, за наведенням одного із користувачів інтернет-ресурсу „лохматий“ скоригував удар російськими ракетами С-300 по багатоповерхівці у Миколаєві восени 2022 року», — повідомили в СБУ.
Також зрадник залучив до співпраці мешканця Закарпаття, який «зливав» агенту локації військових підрозділів у прикордонному регіоні.
Одночасно лебедєв брав активну участь у підготовці замовних сюжетів для кремлівських телеканалів. Там він поширював фейки про Сили оборони та обстановку на фронті.
«На підставі доказів, які зібрали слідчі Служби безпеки, суд визнав лебедєва винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану)», — наголосили в СБУ.
Строк відбування покарання обчислюватиметься з дати фактичного затримання зрадника.
Як повідомляла АрміяInform, було затримано інформатора сергія лебедєва, який з вікон помешкання спостерігав за інтенсивністю руху підрозділів ЗСУ по одній із ключових автотрас у напрямку передової.
Комунікацію з ним чоловік підтримував через анонімний чат у месенджері. Там він викладав розвідувальні «звіти».
@armyinformcomua
Полонений десантник 328-го полку ПДВ рф Владислав Корніл розповів, що його підрозділ використовували як «живе м’ясо», а колишні «вагнерівці» на командирських посадах принижують мобілізованих та проводять показові розстріли за непокору.
Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо міжнародної роботи за дев’ять місяців року і завдань на наступні три місяці.
Поблизу Борової, в зоні відповідальності 3-го армійського корпусу, відбивають піхотні атаки росіян. Проти корпусу воює три російські армії, проте його бійці тримають оборону, і час від часу вдало контратакують.
Міністр оборони України Денис Шмигаль підписав наказ, який визначає порядок реінтеграції наших захисників після повернення з полону.
Підрозділ БпАК «Pentagon» 225 ОШП зачищає Сумщину від піхоти росіян. Позиції ворога вкриті тілами окупантів, через які переступають іще поки живі адепти «рускава міра».
Засновник підрозділу Lasar’s Group НГУ Павло Єлізаров розкрив деталі унікальної операції в окупованому Криму. Спільно із 73 Морським центром спеціальних операцій вони знищили комплекс із трьох російських РЛС «Небо-М» вартістю 100 мільйонів доларів.
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…