ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент України обговорив з новим британським прем’єром удари Storm Shadow вглиб рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Липня 2024, 21:16

Сьогодні, 10 липня, Президент України Володимир Зеленський провів першу зустріч із новим прем’єр-міністром Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Кіром Стармером.

«Дякую за усі військові та фінансові пакети для нашої держави», – сказав Верховний Головнокомандувач на зустрічі

Він зазначив, що дізнався про дозвіл на використання ракет Storm Shadow по військових обʼєктах на території РФ сьогодні вранці. 

«І сьогодні ми мали можливість обговорити практичну реалізацію цього рішення», – відзначив Володимир Зеленський.

Перед цим Президент України обговорив з канцлером Німеччини Олафом Шольцом протидію КАБам. Володимир Зеленський також сказав, що сьогодні будуть зустрічі в Конгресі США, на яких будуть говорити про те, як додати нашій взаємодії з Америкою ще більше хороших результатів – «бажано далекобійних і далекосяжних».

Глава держави на саміті НАТО в США заявив, що Україна потребує далекобійної зброї та дозволу бити нею по аеродромах на території рф, звідки злітають літаки, що постійно запускають керовані авіабомби по нашій країні.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.

Смерть під ялинку — на Новий рік знищили дюжину російських штурмовиків

Смерть під ялинку — на Новий рік знищили дюжину російських штурмовиків

Бійці підрозділу Khorne Group піхотного батальйону 225-го штурмового полку показали ураження окупантів, які по снігу ішли до наших позицій.

«Ми стараємось у новому році відновити обміни» — Президент про розмову з Туреччиною

«Ми стараємось у новому році відновити обміни» — Президент про розмову з Туреччиною

Третього січня відбудеться зустріч радників із питань національної безпеки в Україні.

«Тихий» готує, «пташки» доставляють — як годують бійців на передовій

«Тихий» готує, «пташки» доставляють — як годують бійців на передовій

У переддень Нового року кухарі зенітно-ракетного дивізіону 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша готували страви, які потім передали воїнам на позиціях.

«Лінії фронту немає. Є одна велика кілзона»: під Покровськом бої тривають у широкій смузі

«Лінії фронту немає. Є одна велика кілзона»: під Покровськом бої тривають у широкій смузі

Завширшки вона від 5 до 20 кілометрів по обидві сторони, де активна робота БПЛА-розвідників, ударних БПЛА, артилерії, мінометів заважає пересування штурмових груп.

НРК замінив Санта-Клауса — десантники на передовій отримали подарунки завдяки колісному дрону

НРК замінив Санта-Клауса — десантники на передовій отримали подарунки завдяки колісному дрону

У новорічні дні 78-ма десантно-штурмова бригада продовжує виконувати бойові завдання, тому подарунки бійцями були доставлені прямо на позиції.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Кулеметник до 189 об ТрО 123 Обр ТрО

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Автомеханік

від 22000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

--- ---