ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Вітязь» засліпнув — у перший день року уражено дуже цінний об’єкт російської ППО  

Важливі новини Новини
1 Січня 2026, 17:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Оператори батальйону Asgard 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis уразили зенітно-ракетний комплекс «Тор» та радіолокаційну станцію зенітно-ракетного комплексу С-350 «Вітязь».

Про це увечері 1 січня повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт Бровді з позивним «Мадяр».

«Птахи СБС 1 січня 2026 року на Донеччині знищили ще два високовартісних хробачих  зенітно-ракетні комплекси:

  • ТОР — тактичний зенітний ракетний комплекс
  • РЛС 50Н6Е комплексу ЗРК С-350 «Вітязь» — ключовий елемент зенітної ракетної системи середньої дальностї для знищення авіації та крилатих ракет», — написав Роберт Бровді.

За його словами,  ЗРК С-350 «Вітязь» знаходить на озброєнні росіян лише щ 2021 року і має замінити ЗРК «Бук».

«Шалено цінна та  серйозна зброя. Комплекс спроможний виявляти та вести до 40 цілей одночасно. Зона ураження ракет та балістичних цілей становить до 60 км і 25 км за висотою», — зауважив Роберт Бровді.

Він також уточнив, що побідні систем зазвичай знаходяться на глибині до кількох сотень кілометрів.

«Тож для ураження використовується засіб класу мідл-страйк, бойова частина котрого- до декількох десятків кілограм (є і більше 100 кг боєвої частини). У тої консерви, не захищеної реальною бронею, нема шансу залишитися боєздатною», — запевнив «Мадяр».

Як повідомляла АрміяInform, бійці батальйону Asgard 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis протягом години знищили російські зенітно-ракетні комплекси «Тор» та «Бук» на Півдні.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець за контрактом

від 21000 до 100000 грн

Погребище

4 відділ Вінницького РТЦК та СП

RobotaUa Інженер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

RobotaUa Гранатометник, помічник гранатометника

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Механік-водій

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сил логістики

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Olx .Net engineer, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

ПУБЛІКАЦІЇ