ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ДШВ показали успішне ураження російського Тор-М2 українським дроном далекого радіуса дії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Червня 2024, 16:37

Оператори підрозділу ударних БПЛА 77 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ вразили російський всепогодний тактичний зенітно-ракетний комплекс «Тор-М2».

У службі зв’язків з громадськістю 77 бригади уточнили, що ураження завдали за допомогою дрона, який має далекий радіус дії. 

«Що важливо, даний тип БПЛА — вітчизняного виробництва. Україна розвиває цей напрямок, і таких ударів ставатиме більше», — констатували десантники.

АрміяInform раніше повідомляла про те, що в травні Сили оборони знищили на півдні ЗРК «Тор-М2». Також нещодавно на Вовчанському напрямку прикордонники показали, як завдають ударів по ворогу FPV-дронами.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Курському напрямку дронарі вдарили по складу боєприпасів і транспорту росіян

На Курському напрямку дронарі вдарили по складу боєприпасів і транспорту росіян

На Курському напрямку оператори FPV-дронів підрозділу Aquila бригади «Сталевий кордон» знищили чотири ворожі транспортні засоби, уразили склад боєприпасів, міномет та укриття окупантів.

Планування, вміння та координація: у Родинському ліквідовано опорний пункт ворога

Планування, вміння та координація: у Родинському ліквідовано опорний пункт ворога

Бійці спецпідрозділу «Омега-Захід» провели блискавичний штурм укріпленої будівлі. Вогневе прикриття та підтримку операції забезпечували гвардійці 14-ї бригади «Червона Калина» та бійці батальйону імені Сергія Кульчицького.

«Цербери тримають оборону»: морпіхи відбили російський штурм

«Цербери тримають оборону»: морпіхи відбили російський штурм

Бійці 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного відбили російський штурм.

Клірика УПЦ МП та його спільника обвинувачують в організації незаконного перетину кордону

Клірика УПЦ МП та його спільника обвинувачують в організації незаконного перетину кордону

Прокурори Окружної прокуратури міста Чернівці скерували до суду обвинувальний акт щодо священнослужителя УПЦ (МП) та його спільника. Їх обвинувачують в організації незаконного переправлення чоловіків через державний кордон України.

Агент гру рф, який коригував обстріли аеродромів Сил оборони отримав 15 років тюрми

Агент гру рф, який коригував обстріли аеродромів Сил оборони отримав 15 років тюрми

За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав ще один агент російської воєнної розвідки, який наводив повітряні атаки рф по Хмельниччині.

Знищили танки й десятки росіян: десантники зірвали масований штурм рф на Покровському напрямку

Знищили танки й десятки росіян: десантники зірвали масований штурм рф на Покровському напрямку

У смузі відповідальності 46 окремої аеромобільної Подільської бригади ДШВ ЗСУ окупанти здійснили спробу масованого штурму з використанням броньованої техніки.

ВАКАНСІЇ
розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби (1, 2 кат.), технік

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Оператор РЛС

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Начальник речової служби, офіцер

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Снайпер до 86 окремого батальйону ТрО

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Начальник медичної служби

від 28000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

--- ---