ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна отримає першу партію боєприпасів із «чеської ініціативи» протягом наступних двох місяців

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Квітня 2024, 10:24

За підсумками Ради міністрів ЄС із зовнішніх відносин Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що перші постачання артилерійських боєприпасів в Україну за «снарядною» ініціативою уряду Чеської Республіки очікуються наприкінці травня — на початку червня.

Про це йдеться на сайті Дипломатичної служби Європейського Союзу.

«Ми не маємо забувати про брак снарядів 155-мм калібру для конвенційної боротьби. Багато країн приєдналися до “чеської ініціативи”, щоб знайти боєприпаси в усьому світі. Перші постачання надійдуть наприкінці травня — на початку червня», — розповів він.

Ще деякі країни висловили готовність взяти участь у німецькій ініціативі з посилення спроможностей української протиповітряної оборони. За словами Жозепа Борреля, надання більшої кількості снарядів та систем ППО — це дві найважливіші цілі для союзників.

Як повідомляла АрміяInform, у Чехії очікують, що перші снаряди в межах чеської ініціативи Україна отримає в червні.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент України Володимир Зеленський прибув до Берліну, де сьогодні запланована зустріч з американською переговорною командою.

ССО уразили потяг з ПММ та ряд інших цілей на Донеччині та в Криму

ССО уразили потяг з ПММ та ряд інших цілей на Донеччині та в Криму

У ніч на 14 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій зідйснили ураження ворожих цілей на тимчасово окупованій території в Донецькій області та АР Крим з використанням ударних БПЛА FP-2.

Унаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя травмовано 10 людей, серед них дитина та рятувальники

Унаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя травмовано 10 людей, серед них дитина та рятувальники

Близько 11 години дня російські війська завдали ударів по Запоріжжю, за попередньою інформацією травм зазнали десять людей, серед яких дитина, співробітники ДСНС і Патрульної поліції.

Баварський партизан: як «Сержик» перетворив BMW на систему залпового вогню

Баварський партизан: як «Сержик» перетворив BMW на систему залпового вогню

Боєць ТрО з Миколаївщини на псевдо «Сержик» створив унікальну РСЗВ на базі BMW-седана.

Кидався гіллям: окупант безуспішно намагався збити дрон «Спартану»

Кидався гіллям: окупант безуспішно намагався збити дрон «Спартану»

Оператори БПЛА 3-ї окремої бригади оперативного призначення «Спартан» виявили та знищили чергову партію окупантів.

«Шершні Довбуша» знищують окупантів на Покровському напрямку

«Шершні Довбуша» знищують окупантів на Покровському напрямку

Дронарі 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша виявляють та ліквідовують росіян на околицях Покровська.

ВАКАНСІЇ

Електрозварник (А2558)

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Автослюсар (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Кулеметник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

--- ---