Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…
Військовослужбовці Збройних Сил Королівства Данія в рамках базової загальновійськової підготовки особового складу Збройних Сил України у Великій Британії проводять заняття з ведення бойових дій у забудові, відпрацьовують дії з підготовки, захоплення та утримання позиції.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Як зазначається, ця підготовка дає змогу оволодіти бойовими навичками, підвищити безпеку та професіоналізм дій Збройних Сил України, щоб військовослужбовці могли здобути необхідні тактичні знання для захисту України.
Під керівництвом інструкторів Збройних Сил Королівства Данія, новобранці Збройних Сил України стали більш підготованими до бойових умов.
«Після вторгнення росії в Україну Данія, тісно співпрацюючи з союзниками та партнерами, взяла на себе відповідальність за підтримку України. Королівство Данія продовжує підтримувати народ України та надає постійну допомогу у відповідь на триваючі порушення росією міжнародного права», — йдеться в повідомленні.
Зокрема, у рамках загальної підтримки Данія надає данських солдатів та інструкторів для навчального проєкту під керівництвом Великої Британії. Тут українських новобранців навчають базовим солдатським навичкам.
Прибувши до Сполученого Королівства у 2023 році, контингент військовослужбовців Збройних Сил Королівства Данія приєднався до країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.
Як повідомляла АрміяInform, Нідерланди, Данія та Чехія обговорили посилення ППО України.
@armyinformcomua
Оператори 1-го мотопіхотного батальйону 58-ї мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського показали підбірку самогубство російських штурмовиків, які не схотіли чекати на приліт наших дронів.
Оператори 429-го полку «Ахіллес» Сил безпілотних систем за час виконання бойових завдань на Купʼянському напрямку уразили понад 1800 одиниць особового складу противника, з яких понад 1000 — ліквідовано.
Бійці батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ показали підбірку уражень ворожої піхоти, яка намагалася ховатися у кущах та руїнах.
Прикордонники спільно зі співробітниками Нацполіції викрили двох чоловіків — 35-річного жителя Одеси та 53-річного жителя Вінниці, які налагодили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних осіб поза пунктами пропуску.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя відбили потужну атаку ворога із застосуванням важкої техніки.
У кримінальному провадженні щодо незаконного заволодіння земельною ділянкою військовослужбовця ЗСУ у Вінниці повідомлено про підозру трьом особам: двом цивільним та державному реєстратору.
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Так мешканець Кропивницього відреагував на законні вимоги працівника Національної поліції України та військовослужбовців Збройних Сил України з ТЦК та СП…