ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Посли ЄС домовились про додаткові 5 млрд євро для допомоги зброєю Україні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Березня 2024, 19:41

Постійні представники країн Європейського Союзу підтримали збільшення на 5 мільярдів євро Європейського фонду миру, з якого фінансується постачання озброєння для України.

Про це повідомило бельгійське головування в Раді ЄС у соціальній мережі Х.

«Посли ЄС досягли принципової згоди щодо реформування Європейського фонду миру, щоб підтримати Україну з бюджетом у 5 мільярдів євро на 2024 рік», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що Євросоюз і далі рішуче налаштований надавати тривалу підтримку Україні та гарантувати, що вона отримає військове обладнання, необхідне їй для самозахисту».

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель також підтвердив досягнення домовленості на рівні послів.

«Фонд дозволить нам посилити нашу військову підтримку України ще на 5 мільярдів євро. Послання чітке: ми підтримаємо Україну усіма можливими засобами для її перемоги», —  написав він.

Євросоюз з 2022 року надає Україні військову допомогу через Європейський фонд миру. Зокрема, з нього компенсують витрати країнам-членам за надану Україні зброю.

Як повідомляла АрміяInform, Сполучені Штати оголосили про пакет військової допомоги Україні на $300 млн.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Навідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Служба в ЗСУ за контрактом

від 20100 до 121100 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---