Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…
24 лютого Президент України виступив у Гостомелі з нагоди других роковин початку широкомасштабного вторгнення росії.
Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.
Володимир Зеленський пояснив, що приїхав саме до Гостомеля, бо саме там мало розпочатися те саме «взяти Київ і Україну за три дні».
«Два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант; два роки потому ми зустрічаємо тут наших друзів, наших партнерів», — заявив Президент.
Серед гостей були прем’єрка Італії Джорджа Мелоні, голова G7. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Урсула фон дер Ляєн, Президентка Єврокомісії, Александр Де Кроо, Прем’єр Бельгії, що головує у Європейській раді.
«Це символічно і красномовно описує шлях, який ми пройшли за ці два роки, і різницю між 24 лютого тоді й зараз», — сказав Володимир Зеленський.
За словами Президента, мимоволі сьогодні кожен українець згадує той день. І в кожного є своє власне 24 лютого. Унікальний спогад того дня. Як хто прокинувся, хто перший кому написав «Як ти?», кому першому хто подзвонив, але найважливіше — що ти зробив далі.
«Мільйони різних історій, але в багатьох є схожий епізод. Це вибір, який зробили українці різного віку, різних професій, із різних регіонів. І який поєднав людей спочатку в чергах до військкомату, а далі – в одному окопі на лінії фронту», — заявив Президент.
Володимир Зеленський навів слова Кобзаря: борітеся – поборете! І підкреслив, що українці слідують ним вже 730 днів самовідданості та відваги. Вони гартуються на сході, на півдні й півночі, на всіх напрямках, де б’ються наші воїни. 730 днів стійкості та витримки.
«І сьогодні кожен із нас подзвонить своїм. Почути рідні голоси, побажати одне одному те, чого так чекаємо. І сьогодні кожен із нас, на жаль, має про кого помовчати», — сказав Володимир Зеленський.
Наприкінці виступу Президент подякував нашим воїнам, українському народові та всім у світі, хто стоїть поруч із нами та правдою.
Раніше із заявою про 24 лютого 2022-го виступив високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель.
@armyinformcomua
У Херсоні вдалося запобігти теракту проти правоохоронців, підготовкою якого займалися агенти фсб.
Від початку доби на фронті зафіксовано 72 бойові зіткнення. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
У 67-й окремій механізованій бригаді показали епізоди бойової підготовки снайперських пар. На світлинах — повний цикл тренувань: маскування на місцевості, приховане переміщення, вибір позицій і практична стрільба.
Один з бійців бригади «Форпост» примудрився зірвати атаку ворожого FPV-дрона, просто розірвавши руками його оптоволоконний кабель.
Повітряне командування «Центр» показало роботу мобільного зенітного ракетного комплексу TEMPEST — нового інструмента протиповітряної оборони, створеного для реагування на сучасні загрози.
Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Олега Луговського про непублічні підходи в партнерів до комунікації з російською стороною та реальне ставлення до України й до переговорів на цьому етапі.
Всі найуспішніші комерційні корпорації будуються на основі дієвого Human Resource Management. Тобто вони орієнтуються на таланти і реальні морально-ділові якості…