ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

84 бойових зіткнення за добу: Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на фронті

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Лютого 2024, 7:02
Джерело фото: Генеральний штаб ЗС України

Протягом минулої доби на фронті відбулося 84 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 5 ракетних та 113 авіаційних ударів, здійснив 135 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Про це повідомляє Генеральний Штаб ЗСУ на своїй Facebook-сторінці.

У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку нашими захисниками відбито 2 атаки ворога поблизу Синьківки та  Табаївки Харківської області.

На Лиманському напрямку українські воїни відбили 3 атаки противника біля Тернів та північніше Веселого  Донецької області.

На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 7 атак окупантів неподалік населених пунктів Богданівка, Іванівське, Андріївка та Кліщіївка Донецької області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат.

Сили оборони протягом минулої доби відбили 22 атаки ворога в районі Авдіївки та ще 7 атак біля  Тоненького та Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку українські воїни продовжують стримувати противника поблизу Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 35 атак.

На Новопавлівському напрямку нашими захисниками відбито атаку ворога південніше Пречистівки Донецької області.

На Запорізькому напрямку українські воїни відбили атаку противника західніше Новопокровки Запорізької області.

У зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують утримання позицій та відбиття штурмів окупаційних військ.

Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Так, протягом минулої доби противник здійснив 2 безуспішні штурмові дії.

В зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Якщо треба заглушити — починають перемикати канали»: поблизу Костянтинівки ворог посилено «працює» по логістиці

«Якщо треба заглушити — починають перемикати канали»: поблизу Костянтинівки ворог посилено «працює» по логістиці

На Костянтинівському напрямку ситуація стабільно важка. Ворог атакує логістику, використовуючи різноманітні дрони — як повітряні, так і наземні.

«Пів року — і ти в небі»: як «Страж» став FPV-пілотом із 50 підтвердженими ураженнями

«Пів року — і ти в небі»: як «Страж» став FPV-пілотом із 50 підтвердженими ураженнями

Ще пів року тому «Страж» готувався до свого першого бойового вильоту, а нині як пілот FPV-дрона впевнено працює по ворогу на Новопавлівському напрямку. Разом із напарником-споттером його екіпаж має близько півсотні підтверджених уражень живої сили противника.

Зближення без попереджень — група CCO знищила окупанта під час бою в лісі

Зближення без попереджень — група CCO знищила окупанта під час бою в лісі

Підрозділ 8-го полку Сил спеціальних операцій під час пошукових дій у лісистій місцевості на Донеччині виявив замасковану позицію противника та вступив у бій.

Майже 950 на добу: Міноборони нарощує постачання дронів-перехоплювачів для боротьби з «шахедами»

Майже 950 на добу: Міноборони нарощує постачання дронів-перехоплювачів для боротьби з «шахедами»

У грудні Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони України передає до війська в середньому майже 950 дронів-перехоплювачів на добу для протидії ворожим ударним БПЛА.

«Кістяк росіян, які наступають — три полки»: в Покровську окупанти кидають проти оборонців резервні підрозділи

«Кістяк росіян, які наступають — три полки»: в Покровську окупанти кидають проти оборонців резервні підрозділи

На Покровському напрямку ворог користується сприятливими для нього погодними умовами, аби наростити кількість та інтенсивність атак. В самому Покровську — штурми не вщухають.

«Тут уже тил»: за 5 км від Покровська російські позиції накривають дрони ЗСУ

«Тут уже тил»: за 5 км від Покровська російські позиції накривають дрони ЗСУ

За понад 5 кілометрів південніше Покровська російські підрозділи, які розраховують на тил, опиняються під ударами українських дронів.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик

від 23000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Оператор (пілот) БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кривий Ріг

Старобільський РТЦК та СП

Водій автомобільного взводу

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

водії в Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

--- ---