ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До бюджету повернені майже 1,5 млрд грн, які намагалися вкрасти на закупівлі артснарядів для ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Січня 2024, 14:25
Ілюстративне фото

Завдяки СБУ та Міноборони до бюджету України повернули майже 1,5 млрд грн, які намагалися вкрасти на закупівлі артснарядів для ЗСУ.

Про це інформує Служба безпеки України.

Зазначимо, що військова контррозвідка СБУ викрила цю оборудку у грудні 2023 року. Тоді за сприяння керівництва Міноборони було затримано організатора «схеми» — керівника одного з Головних управлінь Міністерства оборони.

Посадовець намагався привласнити бюджетні кошти, виділені під держзамовлення для потреб українських військ. Для цього він організував переведення з балансу Міноборони на зарубіжні рахунки афілійованої фірми-посередниці майже 1,5 млрд грн за придбання артилерійських снарядів.

«Ця сума на 30% перевищила вартість іншого, альтернативного контракту, який уклала новостворена на той момент Агенція оборонних закупівель», — йдеться в повідомленні.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили військовому чиновнику про підозру у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, вчиненому за попередньою змовою осіб.

Триває розслідування. Зловмисникам загрожує до 15 років тюрми.

Як повідомляла АрміяInform, директору приватного підприємства, який поставив Збройним Силам України неякісний одяг на 25 мільйонів гривень, повідомлено про підозру.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Кулеметник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інженер з ремонту дронів

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Стрілець-Зенітник ПЗРК (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

--- ---