ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Повідомлено про підозру директору підприємства, який поставив ЗСУ неякісний одяг

Новини
25 Січня 2024, 13:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Директору приватного підприємства, який поставив Збройним Силам України неякісний одяг на 25 мільйонів гривень, повідомлено про підозру.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, наприкінці 2022 року підозрюваний уклав договір з однією з військових частин у місті Києві на поставку зимового форменого одягу для захисників України. Грошові кошти для забезпечення одягом підрозділів ЗСУ було виділено на підставі рішень КМВА з бюджету місцевої адміністрації.

Встановлено, що поставлений одяг неякісний, не відповідає затвердженим технічним умовам та не може використовуватись за цільовим призначенням у ЗСУ. Внаслідок протиправних дій підозрюваного державі заподіяно понад 25 млн грн збитків.

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону директору приватного підприємства повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Наразі йому обрано запобіжний захід.

Як повідомляла АрміяInform, заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков заявив, що один із пріоритетів команди Міністерства оборони України — вичищення системи від недоброчесних учасників, які беруть участь у державних закупівлях.


Тримав серед щурів без питної води: кату з донецького «СІЗО» повідомлено про підозру
Тримав серед щурів без питної води: кату з донецького «СІЗО» повідомлено про підозру

Поплічнику російських загарбників, призначеного керувати катівнею у тимчасово окупованому Донецьку, повідомлено про підозру.

За дуло та в музей: російські танки дійшли до Європи, але є нюанс
За дуло та в музей: російські танки дійшли до Європи, але є нюанс

За ініціативи Міністерства оборони та Міністерства культури України уряд дозволив безоплатно передавати знищену ворожу техніку іноземним музеям.

Знищили дві групи: Сили оборони зірвали спробу окупантів просунутися на Вовчанському напрямку
Знищили дві групи: Сили оборони зірвали спробу окупантів просунутися на Вовчанському напрямку

Українські воїни зірвали чергову спробу російських загарбників просунутися на Вовчанському напрямку, знищивши дві групи ворожих штурмовиків.

«Двічі підривав себе»: полонений розповів, на що готові російські солдати, щоб не йти в штурми
«Двічі підривав себе»: полонений розповів, на що готові російські солдати, щоб не йти в штурми

Полонений окупант розповів, наскільки поширена в російській армії практика самокаліцтва для уникнення участі у м’ясних штурмах.

ВАКАНСІЇ
Olx Інструктор навчального взводу

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Olx Майстер / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

WorkUa Інженер БПЛА

від 30000 до 130000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

RobotaUa Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Херсон

Державна прикордонна служба України

Olx Розвідник-далекомірник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область