ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сухопутні війська ЗСУ та Федерація стронгмену торік провели 12 спортивних заходів для поранених воїнів ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Січня 2024, 13:43

У 2023 році Сухопутні війська ЗС України спільно з Федерацією стронгмену України провели 12 спортивних заходів. Їм вдалося соціалізувати понад 1500 військовослужбовців та ветеранів ЗСУ, які отримали тяжкі поранення під час бойових дій.

Про це повідомляють Сухопутні війська ЗСУ в Telegram.

«Перш за все, мета цих заходів полягає в психологічній підтримці наших військових, які шляхом залучення до фізичних тренувань знаходять себе у повсякденному житті», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цього року планується провести щонайменше 12 спортивних заходів, де військові отримають необхідну фізичну та психологічну реабілітацію після поранень.

Також представники Федерації стронгмену України отримали відомчі відзнаки за розвиток фізичної культури та реабілітації Сухопутних військ ЗСУ.

«Тимчасовий виконувач обов’язків командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк нагородив відомчими відзнаками почесного президента Федерації стронгмену України Василя Вірастюка, віцепрезидента Федерації стронгмену України Олександра Лашина, президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка та членів федерації підполковника Дениса Дубровського й сержанта Олександра Швачку за вагомий внесок у справу з розвитку фізичної культури та фізкультурно-спортивної реабілітації Сухопутних військ ЗСУ», — додали в Командуванні.

Як повідомляла АрміяInform, Федерація стронгмену України та Командування Сухопутних військ ЗСУ уклали меморандум про співпрацю.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

Оператори ударних БпАК 413-го полку фіксують та знищують рекордну кількість «Буханок» у своїй зоні відповідальності.

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президент України Володимир Зеленський обговорив з Президентом Фінляндії Александром Стуббом ключові питання дипломатичної та безпекової взаємодії.

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

Полонений десантник 328-го полку ПДВ рф Владислав Корніл розповів, що його підрозділ використовували як «живе м’ясо», а колишні «вагнерівці» на командирських посадах принижують мобілізованих та проводять показові розстріли за непокору.

Зброя, енергетика, санкції: Президент повідомив про завдання міжнародної роботи до кінця року

Зброя, енергетика, санкції: Президент повідомив про завдання міжнародної роботи до кінця року

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо міжнародної роботи за дев’ять місяців року і завдань на наступні три місяці.

«Піхота заходить ніжками» — неподалік Борової до позицій Сил оборони доходить один з шести російських штурмовиків

«Піхота заходить ніжками» — неподалік Борової до позицій Сил оборони доходить один з шести російських штурмовиків

Поблизу Борової, в зоні відповідальності 3-го армійського корпусу, відбивають піхотні атаки росіян. Проти корпусу воює три російські армії, проте його бійці тримають оборону, і час від часу вдало контратакують.

ВАКАНСІЇ

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Командир відділення

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Навідник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Розвідник розвідувального взводу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---